2013. március 19., kedd

False ,,friends"...

A világ tele van kamubarátokkal. Annyira nem értem ezt az egészet. Teszik előtted a szépet, de közben ugyan úgy kibeszélnek. Az a szép az egészben, hogy állítólagos legjobb barátok között is van erre példa. Ne mondja nekem senki, hogy nem, mert a saját fülemmel hallottam nem is egyszer. Ez gáz. Tizen-akárhány éves barátság után képes kibeszélni a másikat úgy, hogy az nem tud róla. Szép. Mindegy, most nem is igazán ide akartam kilyukadni csak úgy eszembe jutott.
Nagyon kaki érzés megtudni olyan emberekről, hogy kibeszélnek a hátad mögött, akikkel azt hitted milyen hű de jóban vagy. Aha, hogyne. Persze mindezt úgy, hogy tudja a nevemet és mindössze másfél éve vagyunk kapcsolatban, tehát még azt se mondhatni, hogy ismer. Taps-taps.
Jól gondold meg, hogy kiben bízol, mert sosem tudhatod, hogy ki az ellenkezője annak, akit megismertél a személyében.
Úgy szeretem az embereket. Tisztelet a kivételnek ♥





2013. március 13., szerda

Minden, amit eddig felépítettem...*

* amennyiben nem tolerálod a trágár megnyilvánulást, ne is olvasd tovább.
   sorry, de ezt most ki kell adnom magamból.

...most semmissé vált. A diétámat úgy elbaszták ahogy van és már jó pár napja egy kibaszott percet nem foglalkoztam edzéssel.
Erről nem én tehetek. Ha lehetne nem itthon ülnék a babérjaimon. Elegem van már. Minden szarból és mindenkiből! Nem csinálhatom azt, amit akarok és még feküdjek is egész nap?! Hát lófaszt! Összeszedtem magam, jól vagyok de ezzel senki nem foglalkozik, a kurva életbe. Holnap még vissza is kell menni az orvoshoz. Mekkorát fogok röhögni, ha azt mondja, meggyógyultam. Semmi bajom bassza meg és mégis úgy kezelnek, mintha a halálomon lennék. Kibaszottul elegem van. Legszívesebben ordítanék!
Persze jó, hogy van aki foglalkozzon velem és pár napja még nagyon is szükségem volt rá, de most már ez sok! Köszönöm szépen, jól vagyok.

Ááááá valahogyan úgy szeretném levezetni a feszültséget, de hogy?! Mi tenne igazán jót? Egy jó kiadós..... hu na jó hagyjuk mielőtt a fantáziám túlságosan is eluralkodik rajtam...




2013. március 10., vasárnap

Hey, summer...


...where are you?!

Utálom, egyszerűen utálom ezt az időszakot! Már másodjára futok bele egy kicseszett betegségbe és egyik jobb a másiknál.
Most konkrétan csütörtök óta alig keltem ki az ágyból és úgy érzem magam, mint aki egy hetet keményen végigbulizott. Pedig nem így van. Közérzet a béka hátsófele alatt, étvágy -10000000, életkedv hmm 0. Egy szó mint száz kutyául (vagy macskául?) vagyok. Bár talán jót tett a tegnapi levegőzés szeretett lovacskáim között. Pötyi ismét bemutatta, hogy milyen villámgyorsan képes leszállni (szó szerint) Bálintka hátáról. Nice fly volt az tuti. Szegénykém.
Egyszer kérjem Bálintot de akkor aztán megtanulja mi a rend. Szó mi szó tényleg ráférne már egy kis nevelés. Hm, esetleg a következő utáni alkalomra bevállalom. Mi történhet? Legrosszabb esetben padlót fogok. :)

Holnap: suli vagy nem suli? Vissza kéne menni az orvoshoz. És most jön az elmaradhatatlan "de". De: a mama nem jöhet be velem! Ha a magam ellensége vagyok ha nem, akkor sem szeretném ha felhozná azt az istenverte vérvétel témát, mert szinte biztos vagyok benne, hogy kedves doktornénim sem ellenezné az ötletet.
Most mondjátok, hogy gyerekes vagyok, de istenem tényleg annyira utálom a tűt hogy az valami hihetetlen! Tuti, hogy ott helyben elájulnék... grr.

MI EZ AZ IDŐ?! Kinézek és legszívesebben sírnék attól a szürke árnyalatról tükröződő gyászos hangulattól. Ezért is folytatom inkább a Vámpírnaplók-nosztalgiamaratont az első évad 18. részével. Milyen kár, hogy tudom kik fognak meghalni és mi fog történni :') No ha közben el nem alszom megint...

2013. február 25., hétfő

Álmomban az enyém, ébren az álmom.

Azóta kétszer is vele álmodtam. Vajon miért?

Sokféle elmélet van arra, hogy mit jelent ha egy bizonyos személy többször is előfordul az álmainkban;

~ (túl) sokat gondolsz rá és a tudatalattid vetíti ki a vele kapcsolatos gondolataidat

~ lefekvés előtt ő jár a fejedben és pont gondolkozás közben alszol el, így szerepelni fog az álmodban

~ annyira hiányzol neki és szeretne veled lenni, hogy rólad álmodik, illetve te is érzékeled őt a saját álmodban

Egyes esetekben még az is előfordulhat, hogy két ember ugyanazt álmodja, vagy épp mindketten benne vannak a másik álmában. Ilyesmi akkor lehetséges, ha nagyon egy hullámhosszon van a két illető.

Na hát és akkor ki tudja ezekből mi igaz és mi nem. Mindenesetre én hiszem, hogy igen is jelent valamit, ha valakivel rendszeresen találkozol álmodban és hogy az álom is a lélek tükre! Tulajdonképpen szeretek az álmokkal foglalkozni.
Az én jelenlegi esetemről is megvan a magam véleménye, miszerint nem véletlenül pont most álmodtam megint vele. Tudat alatt talán többet érzek iránta, mint kéne. But who cares?! Lehet hogy ő sincs másképp ezzel (bár ezt erősen kétlem, mindegy). Lehetnénk barátok extrákkal, az jó buli. Élvezném.





2013. február 24., vasárnap

Ez meg az..

Ahhoz képest, hogy vasárnap van, egész jó hangulatom van. :)

Sz.-nek nagyban gépelem a szerdai eseményeket és minden egyes másodpercre visszaemlékeztem közben.. Nem tehetek róla, egyszerűen jól érzem magamat vele :)

Tegnap megkaptam a szülinapi ajimat a mamáéktól;




B. megcsinálta a körmömet *-* Annnnyira szép lett!



Alkottunk egykét csillámtetoválást is, bár a csillámporállományt még ki kell majd bővítenem :)



Hugomé: 




Enyém:







2013. február 23., szombat

I'm bored.. or not?

Szürke, esős, unalmas szombat. Eléggé lehangoló. Főleg hogy a holnapi terep is elmarad! (Y) De nem baj, attól még ki fogok menni, mert már hiányoznak a lovacskáák és hátha Sz. is lejön :'3

A "gyászos" hangulat ellenére is azért akad egy-két hasznos dolog amivel elfoglalhatom magam :))

Edzősbe ;)
(amúgy nem, nem csak bepózoltam egy súlyzóval két kép erejéig, hanem egy ideje tényleg komolyan csinálom. szóval nem kell a megjegyzés.)


Közben mennek a rádióban a jobbnál jobb zenék...



2013. február 21., csütörtök

,,Cica"...

Tessék?! Még jó hogy nem nyuszikám vagy valami. grr....


Kisebb shopping-túra; még most is utálok shoppingolni!!! De legalább megvannak a a hiányzó árnyalatú fonalaim és az elhatározás, hogy milyen könyvet akarok elolvasni. Cipőbolt *-* 15 centi *o*
Kibpilmánfók & Kibéneban akcióban!<3 Imádlak csajszi:)