2011. november 5., szombat
2011. október 10., hétfő
Hmm...
Egy rövidke rögtönzés, mert ez már KELL *-*
Kezdett besötétedni, csendesen kisétáltam az utcára. Egy lélek sem volt ott rajtam kívül. Elindultam a part felé, nemsokára ki is értem, mikor végre megláttam Őt. A megszokott helyen várt rám. Magamban elmosolyodtam, amikor Rá gondoltam. Elé sétáltam s Ő egy néma öleléssel köszöntött, majd kézen fogva elindultunk a móló felé. Szótlanul lépkedtünk egymás mellett aztán megállt és szembefordított magával... és megcsókolt. Erre vártam mióta utoljára találkoztunk... márpedig az régen volt. Percekig egymás karjaiban csókolóztunk. Ezekre a pillanatokra nem tudok megfelelő szót. Ezután csak kéz a kézben ültünk lent a köveknél s hallgattuk a tengert. Szavak nélkül is tudtuk mire gondol a másik. Azt kívántam, bárcsak megállna az idő, bárcsak soha ne kelljen elválnunk, bárcsak örökké Együtt lehetnénk *-*
nah nem lett ez olyan húdejó amilyenre terveztem:$ :S
Kezdett besötétedni, csendesen kisétáltam az utcára. Egy lélek sem volt ott rajtam kívül. Elindultam a part felé, nemsokára ki is értem, mikor végre megláttam Őt. A megszokott helyen várt rám. Magamban elmosolyodtam, amikor Rá gondoltam. Elé sétáltam s Ő egy néma öleléssel köszöntött, majd kézen fogva elindultunk a móló felé. Szótlanul lépkedtünk egymás mellett aztán megállt és szembefordított magával... és megcsókolt. Erre vártam mióta utoljára találkoztunk... márpedig az régen volt. Percekig egymás karjaiban csókolóztunk. Ezekre a pillanatokra nem tudok megfelelő szót. Ezután csak kéz a kézben ültünk lent a köveknél s hallgattuk a tengert. Szavak nélkül is tudtuk mire gondol a másik. Azt kívántam, bárcsak megállna az idő, bárcsak soha ne kelljen elválnunk, bárcsak örökké Együtt lehetnénk *-*
nah nem lett ez olyan húdejó amilyenre terveztem:$ :S
Nem...
...bírom tovább! Uristeeen ma még alig beszéltünk, de akkor is olyanjó. :D Szerintem tök jó érzés hogy van kire gondolni mindennap *-* Ahw:$♥
2011. október 8., szombat
Ennyire...
...még soha az életben nem vártam a HÉTFŐT! De hát ha van miért várni akkor miért is ne?:$ Van egy olyan érzésem, hogy most végre megtaláltam azt, akit eddig kerestem♥ Remélem Ő is úgy érez, ahogyan én!:$♥ És hogy végre boldog leszek Vele! (már most is az vagyok:$ csak legyen már hétfőőőő áááá)
2011. október 7., péntek
2011. szeptember 8., csütörtök
Tudom...
...hogy régen írtam...
Új suli egészjó, de rohadtul nincs kedvem tanulni -.-
Nagyon sok jó pasi van :"D
Jó az osztály is, szeretem őket, de azért hiányzik a régi csapat is :((
Ennyi, nem áll módomban bővebben kifejteni a gondolatokat.
Új suli egészjó, de rohadtul nincs kedvem tanulni -.-
Nagyon sok jó pasi van :"D
Jó az osztály is, szeretem őket, de azért hiányzik a régi csapat is :((
Ennyi, nem áll módomban bővebben kifejteni a gondolatokat.
2011. augusztus 18., csütörtök
Kész........
Totál kész vagyok már, elegem van mindenből! És ebben az a legszebb, hogy én sem tudom hogy miééért?!?!?! fákk off =/
46546545646564654654654456456 464564654
651111111146114564112311111145 11561148
651145646464114648114511464987 11511498
881111111165118979114511749874 11114984
791164564644114989114511879994 11114798
641154646465114646114611879456 11511489
541156464656111111115411111145 11651178
465466566546546463832833879847 98784979
1.lépés:jelöld ki a számokat
2.lépés:Ctrl+F
3.lépés: nyomd meg az 1-est :D
46546545646564654654654456456
651111111146114564112311111145
651145646464114648114511464987
881111111165118979114511749874
791164564644114989114511879994
641154646465114646114611879456
541156464656111111115411111145
465466566546546463832833879847
1.lépés:jelöld ki a számokat
2.lépés:Ctrl+F
3.lépés: nyomd meg az 1-est :D
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)