Egy rövidke rögtönzés, mert ez már KELL *-*
Kezdett besötétedni, csendesen kisétáltam az utcára. Egy lélek sem volt ott rajtam kívül. Elindultam a part felé, nemsokára ki is értem, mikor végre megláttam Őt. A megszokott helyen várt rám. Magamban elmosolyodtam, amikor Rá gondoltam. Elé sétáltam s Ő egy néma öleléssel köszöntött, majd kézen fogva elindultunk a móló felé. Szótlanul lépkedtünk egymás mellett aztán megállt és szembefordított magával... és megcsókolt. Erre vártam mióta utoljára találkoztunk... márpedig az régen volt. Percekig egymás karjaiban csókolóztunk. Ezekre a pillanatokra nem tudok megfelelő szót. Ezután csak kéz a kézben ültünk lent a köveknél s hallgattuk a tengert. Szavak nélkül is tudtuk mire gondol a másik. Azt kívántam, bárcsak megállna az idő, bárcsak soha ne kelljen elválnunk, bárcsak örökké Együtt lehetnénk *-*
nah nem lett ez olyan húdejó amilyenre terveztem:$ :S
2011. október 10., hétfő
Nem...
...bírom tovább! Uristeeen ma még alig beszéltünk, de akkor is olyanjó. :D Szerintem tök jó érzés hogy van kire gondolni mindennap *-* Ahw:$♥
2011. október 8., szombat
Ennyire...
...még soha az életben nem vártam a HÉTFŐT! De hát ha van miért várni akkor miért is ne?:$ Van egy olyan érzésem, hogy most végre megtaláltam azt, akit eddig kerestem♥ Remélem Ő is úgy érez, ahogyan én!:$♥ És hogy végre boldog leszek Vele! (már most is az vagyok:$ csak legyen már hétfőőőő áááá)
2011. október 7., péntek
2011. szeptember 8., csütörtök
Tudom...
...hogy régen írtam...
Új suli egészjó, de rohadtul nincs kedvem tanulni -.-
Nagyon sok jó pasi van :"D
Jó az osztály is, szeretem őket, de azért hiányzik a régi csapat is :((
Ennyi, nem áll módomban bővebben kifejteni a gondolatokat.
Új suli egészjó, de rohadtul nincs kedvem tanulni -.-
Nagyon sok jó pasi van :"D
Jó az osztály is, szeretem őket, de azért hiányzik a régi csapat is :((
Ennyi, nem áll módomban bővebben kifejteni a gondolatokat.
2011. augusztus 18., csütörtök
Kész........
Totál kész vagyok már, elegem van mindenből! És ebben az a legszebb, hogy én sem tudom hogy miééért?!?!?! fákk off =/
46546545646564654654654456456 464564654
651111111146114564112311111145 11561148
651145646464114648114511464987 11511498
881111111165118979114511749874 11114984
791164564644114989114511879994 11114798
641154646465114646114611879456 11511489
541156464656111111115411111145 11651178
465466566546546463832833879847 98784979
1.lépés:jelöld ki a számokat
2.lépés:Ctrl+F
3.lépés: nyomd meg az 1-est :D
46546545646564654654654456456
651111111146114564112311111145
651145646464114648114511464987
881111111165118979114511749874
791164564644114989114511879994
641154646465114646114611879456
541156464656111111115411111145
465466566546546463832833879847
1.lépés:jelöld ki a számokat
2.lépés:Ctrl+F
3.lépés: nyomd meg az 1-est :D
2011. augusztus 9., kedd
Off
1. Ha rád írok, a köszönés után ne azzal kezdd, hogy "volt fent a cicám?" mert kúúúrvára de nagyon nem azt nézem hogy fent van-e a 11 éves kiscsaj.
2. Ha nem kérdezem, hogy miket beszéltek vele és mennyire szereted stb, az valószínűleg azért van, mert rohadtul nem érdekel és megköszönném ha nem fárasztanál vele!
3. Nem érdekel ki miatt jössz vissza ifinek.
4. Már bánom, hogy ilyen jóba lettünk, mert most hatalmasat kellett csalódnom benned!
5. Azt kívánom, bárcsak ne "békültél volna ki" Szoszyval, bárcsak ne kerültél volna olyan közel émikéhez és szeretném, ha boldog lennél most, hogy ennyit nyal neked a kiscsaj. Csak gratulálni tudok. ^^
6. Csak remélni merem, hogy most ezt olvasod, Ádám!
off. én beszéltem. csá.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)