2011. október 10., hétfő

Hmm...

Egy rövidke rögtönzés, mert ez már KELL *-*

Kezdett besötétedni, csendesen kisétáltam az utcára. Egy lélek sem volt ott rajtam kívül. Elindultam a part felé, nemsokára ki is értem, mikor végre megláttam Őt. A megszokott helyen várt rám. Magamban elmosolyodtam, amikor Rá gondoltam. Elé sétáltam s Ő egy néma öleléssel köszöntött, majd kézen fogva elindultunk a móló felé. Szótlanul lépkedtünk egymás mellett aztán megállt és szembefordított magával... és megcsókolt. Erre vártam mióta utoljára találkoztunk... márpedig az régen volt. Percekig egymás karjaiban csókolóztunk. Ezekre a pillanatokra nem tudok megfelelő szót. Ezután csak kéz a kézben ültünk lent a köveknél s hallgattuk a tengert. Szavak nélkül is tudtuk mire gondol a másik. Azt kívántam, bárcsak megállna az idő, bárcsak soha ne kelljen elválnunk, bárcsak örökké Együtt lehetnénk *-*

nah nem lett ez olyan húdejó amilyenre terveztem:$ :S

Nem...

...bírom tovább! Uristeeen ma még alig beszéltünk, de akkor is olyanjó. :D Szerintem tök jó érzés hogy van kire gondolni mindennap *-* Ahw:$♥

2011. október 8., szombat

Ennyire...

...még soha az életben nem vártam a HÉTFŐT! De hát ha van miért várni akkor miért is ne?:$ Van egy olyan érzésem, hogy most végre megtaláltam azt, akit eddig kerestem♥ Remélem Ő is úgy érez, ahogyan én!:$♥ És hogy végre boldog leszek Vele! (már most is az vagyok:$ csak legyen már hétfőőőő áááá)

2011. október 7., péntek

2011. szeptember 8., csütörtök

Tudom...

...hogy régen írtam...
Új suli egészjó, de rohadtul nincs kedvem tanulni -.-
Nagyon sok jó pasi van :"D
Jó az osztály is, szeretem őket, de azért hiányzik a régi csapat is :((

Ennyi, nem áll módomban bővebben kifejteni a gondolatokat.

2011. augusztus 18., csütörtök

Kész........

Totál kész vagyok már, elegem van mindenből! És ebben az a legszebb, hogy én sem tudom hogy miééért?!?!?! fákk off =/

‎46546545646564654654654456456464564654
65111111114611456411231111114511561148
65114564646411464811451146498711511498
88111111116511897911451174987411114984
79116456464411498911451187999411114798
64115464646511464611461187945611511489
54115646465611111111541111114511651178
46546656654654646383283387984798784979

1.lépés:jelöld ki a számokat
2.lépés:Ctrl+F
3.lépés: nyomd meg az 1-est :D

2011. augusztus 9., kedd

Off

1. Ha rád írok, a köszönés után ne azzal kezdd, hogy "volt fent a cicám?" mert kúúúrvára de nagyon nem azt nézem hogy fent van-e a 11 éves kiscsaj.

2. Ha nem kérdezem, hogy miket beszéltek vele és mennyire szereted stb, az valószínűleg azért van, mert rohadtul nem érdekel és megköszönném ha nem fárasztanál vele!

3. Nem érdekel ki miatt jössz vissza ifinek.

4. Már bánom, hogy ilyen jóba lettünk, mert most hatalmasat kellett csalódnom benned!

5. Azt kívánom, bárcsak ne "békültél volna ki" Szoszyval, bárcsak ne kerültél volna olyan közel émikéhez és szeretném, ha boldog lennél most, hogy ennyit nyal neked a kiscsaj. Csak gratulálni tudok. ^^

6. Csak remélni merem, hogy most ezt olvasod, Ádám!


off. én beszéltem. csá.