2012. december 12., szerda

Nem jó...

...sőt, kifejezetten szar érzés, ha tudod hogy egy barátodnak szüksége lenne valakire, aki elvonja a figyelmét egy bizonyos dologról, de elutasít és te nem tudsz mit kezdeni vele. Egy barát akkor is barát és szükséged is van rá, ha épp legszívesebben elküldenéd melegebb éghajlatra.

Picsába, vedd már észre, hogy kellek neked! (?!?)


2012. december 3., hétfő

How can be a mother such like her?!

I will never understand it! She doesn't know me now... well, she did't know me before that times so nevermind. I feel a little bit lonely despite of that my granny and dad are always by my side. I know very well that they love me two times better than she but... I have to cry. I have to cry because I can't understand that how can be a MOTHER such like her?!
I will be better. I swear I will be better mother of my children and I will never gonna do things like that! 
Sometimes (like right now) I feel strong sadness and that she doesn't love me. I don't want to be her daughter and I want her to get out from my life! Yes, it will be right but for the time being it's just a thought.

2012. december 2., vasárnap

An interesting dream.

Chasing dream with Damon (!!!), D and K It was soo sooo strange. K asked me to kiss him after I cried my problems with D. omg what does it mean?!?!

2012. december 1., szombat

Many thoughts but..

..I can't express them. Well, probably it isn't a very big problem.

Nem tudom... most csak úgy vagyok. Élek, teszem amit kell, semmi történés. Unalmas. Nagyon unalmas.





2012. november 10., szombat

Nyugi, finoman fogalmazz! NEM MEGY

KIBASZOTTUL ELEGEM VAN A KAVARÁSBÓL!
MONDD A SZEMEMBE BAZDMEG!
HA A HÁTAM MÖGÖTT MONDOD, KINYALHATOD A SEGGEM GECI!

Jó kidühöngtem magam. Na jó, ez így speciel nem igaz... Mindegy. A hócipőm tele van már ezzel az egész dologgal.
1) Ne tudj már jobban nálam olyan dolgot, amit én első kézből tudok, te pedig.. fasztudja honnan szeded.
2) Ne tekintsd magad felsőbbrendűnek, mert KURVÁRA nem vagy az.
3) Ne szólogass be a hátam mögött, hisz így vagy úgy, de idővel meg fogom tudni ;)
4) Ha bunkózol én is azt fogom tenni és az senkinek nem lesz jó.
5) Látod, én nem kertelek, megmondom ha bajom van!
6) Én megmondom a szemedbe is, ha kell, de szerintem azt te se akarod.

Köszcsipuszcsilávcsi, Violetta. ;)♥

2012. november 6., kedd

Néha...

...elgondolkodok arról, hogy miért nem lehet körülöttem mindenki normális. Aztán gyorsan abba is hagyom, hisz az lehetetlen. És utána rájövök, hogy tulajdonképpen jó így... ha képes vagyok egyeseket kizárni az életemből és arra koncentráljak ami igazán fontos. Egy valaki nélkül viszont ez nem menne. Szeretlek Apa♥