Congratz for myself. Do you know that feeling? Unfortunately I know. Jajj istenem hogy nekem is csak nehezíteni sikerül mindig a dolgaimat... komolyan mintha magam ellen dolgoznék. Fasza. ://
Hope everything will be alright.
Good night.
2012. március 18., vasárnap
2012. február 26., vasárnap
Alohaaa :)))
Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu gyerekek! De régen jártam itt! Gyorsan dobtam egy új hátteret, majd ha lesz egy kis időm csinálok egy összetettebbet más színekkel, most csak rögtönöztem :D
Nos, az elmúlt hónapokban sok sok sok sok sok sok sok minden történt velem. De nem most fogom leírni:)
Mostanában 'rövidke' listát tudok írni azokról, akiket nagyon szeretek. Jacobbal az élen :')♥ Lejla, Szandi és még egy páran :D Akik nélkül nem is tudom mihez kezdenék, azt hiszem, megölne az unalom :DDD
Művelődjünk:
Nos, az elmúlt hónapokban sok sok sok sok sok sok sok minden történt velem. De nem most fogom leírni:)
Mostanában 'rövidke' listát tudok írni azokról, akiket nagyon szeretek. Jacobbal az élen :')♥ Lejla, Szandi és még egy páran :D Akik nélkül nem is tudom mihez kezdenék, azt hiszem, megölne az unalom :DDD
Művelődjünk:
Memories:
2011. november 5., szombat
2011. október 10., hétfő
Hmm...
Egy rövidke rögtönzés, mert ez már KELL *-*
Kezdett besötétedni, csendesen kisétáltam az utcára. Egy lélek sem volt ott rajtam kívül. Elindultam a part felé, nemsokára ki is értem, mikor végre megláttam Őt. A megszokott helyen várt rám. Magamban elmosolyodtam, amikor Rá gondoltam. Elé sétáltam s Ő egy néma öleléssel köszöntött, majd kézen fogva elindultunk a móló felé. Szótlanul lépkedtünk egymás mellett aztán megállt és szembefordított magával... és megcsókolt. Erre vártam mióta utoljára találkoztunk... márpedig az régen volt. Percekig egymás karjaiban csókolóztunk. Ezekre a pillanatokra nem tudok megfelelő szót. Ezután csak kéz a kézben ültünk lent a köveknél s hallgattuk a tengert. Szavak nélkül is tudtuk mire gondol a másik. Azt kívántam, bárcsak megállna az idő, bárcsak soha ne kelljen elválnunk, bárcsak örökké Együtt lehetnénk *-*
nah nem lett ez olyan húdejó amilyenre terveztem:$ :S
Kezdett besötétedni, csendesen kisétáltam az utcára. Egy lélek sem volt ott rajtam kívül. Elindultam a part felé, nemsokára ki is értem, mikor végre megláttam Őt. A megszokott helyen várt rám. Magamban elmosolyodtam, amikor Rá gondoltam. Elé sétáltam s Ő egy néma öleléssel köszöntött, majd kézen fogva elindultunk a móló felé. Szótlanul lépkedtünk egymás mellett aztán megállt és szembefordított magával... és megcsókolt. Erre vártam mióta utoljára találkoztunk... márpedig az régen volt. Percekig egymás karjaiban csókolóztunk. Ezekre a pillanatokra nem tudok megfelelő szót. Ezután csak kéz a kézben ültünk lent a köveknél s hallgattuk a tengert. Szavak nélkül is tudtuk mire gondol a másik. Azt kívántam, bárcsak megállna az idő, bárcsak soha ne kelljen elválnunk, bárcsak örökké Együtt lehetnénk *-*
nah nem lett ez olyan húdejó amilyenre terveztem:$ :S
Nem...
...bírom tovább! Uristeeen ma még alig beszéltünk, de akkor is olyanjó. :D Szerintem tök jó érzés hogy van kire gondolni mindennap *-* Ahw:$♥
2011. október 8., szombat
Ennyire...
...még soha az életben nem vártam a HÉTFŐT! De hát ha van miért várni akkor miért is ne?:$ Van egy olyan érzésem, hogy most végre megtaláltam azt, akit eddig kerestem♥ Remélem Ő is úgy érez, ahogyan én!:$♥ És hogy végre boldog leszek Vele! (már most is az vagyok:$ csak legyen már hétfőőőő áááá)
2011. október 7., péntek
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)