2013. augusztus 29., csütörtök

Életjel...

Pár napig nem volt netünk, meg amúgy sem vagyok sokat a gép előtt, de ettől függetlenül aktívkodok néha-néha :)

Sz-szel collaboztunk; enyém volt Saku :3 Olyan kis cukik lettek ^^

Alkottam a konyhában is; vaníliás töltött gofri :)


~

Hamarosan meglesz a New dawn, new day, new life folytatása. :) Jut is eszembe... merre vagy, Eb.? Nagyon rég nem beszéltünk!

~

Kedves D. pedig eléggé összezavar! Egyik nap még hú de bőbeszédű, máskor meg olyan félénk. Nem értem én a férfiakat... Lehet, hogy jobb is. Na de akkor is... most mi van?!
~

Kérlek kérlek kérlek ne!!! Egy szót se arról a borzalomról, aminek a kezdetéig még van HÁROM NAPOM!!!!!! Az a három nap még a nyáré és az enyém!!! Ne rontsátok el a szerelmünket, szeretem őt! Summer please don't go, I love you so so so so much! :(:'(


2013. augusztus 21., szerda

Strange..

~ Zséda - Szerelem ~

Ülök, olvasok egy nagyon aranyos szerelmes történetet, belinkelem az előbbi zenét a történet mesélőjének, mert pont ide illik. Közben iszogatom a twinings english breakfast teámat és csak nézek ki a fejemből. Ölbe tett kézzel várom, hogy egy saját ,,ChristianGrey" csak úgy lepottyanjon az égből. Ez nem fog bekövetkezni soha, ugye? De hát mit tehetnék? Nincs értelme olyasmi után futni, ami egyre csak távolabb kerül tőled, amint közeledsz hozzá.
Itt most arra gondolok, hogy a boldogságot és a párkapcsolatot nincs értelme keresni. Majd jön. Ugye?
Most olvasom a másik aranyos történetet. Hogy nekem miért mindig csak az jut, hogy hallgatni tudom az ilyeneket? Nem azért, örülök, ha a barátaim boldogok. De miért nem lehetek részese én is megint egy happyben-depiben kapcsinak?! Grr....


2013. augusztus 14., szerda

Fifty Shades..

~ Kérlek, szavazz a bal oldalon lévő közvélemény-kutatáson! ~


Elhatároztam, hogy egy-két képet meg rpc-zek és kiírok hozzá egy részletet a Szürke ötven árnyalatából. (vagy a sötétből, vagy a szabadságból) Vélemény?!:)

...Csókolj már meg, a fenébe is. Magamban könyörgök, de nem vagyok képes megmozdulni. Megbénít ez a különös szükség - még nem tapasztaltam ilyet. Christian Grey szájára meredek, mint akit hipnotizáltak. (...) A karodban vagyok. Csókolj meg, kérlek. Lehunyja szemét, mély lélegzetet vesz, és picit megrázza a fejét, mintha ki nem mondott kérésemre válaszolna. (...)
-Anastasia, jobban teszed, ha távol tartod magad tőlem. Nem én vagyok a neked való férfi - suttogja....





~

A tegnapi horgászat... egész jó volt. Szívesen mellőztem volna egy-két idegesítő tényezőt. :)
De legalább fogtam két pontyot és egy jóó nagy dévért. Megakasztottam egy iszonyatosan (legalább is annak tűnt) nehéz -valószínűleg- pontyot, de sajnos leakadt :S Azt daddy is bánta :// No nem baj, így is jó volt! :)

2013. augusztus 12., hétfő

Élek még!

Szép napot!

Nem tűntem ám el, csak kevesebbet lógok a közösségi oldalakon. Értem ez alatt a fészbukot és a skypot. Nincs a dolognak miértje, csak szimplán nem vágyok a gép előtt ülni egész nap. ^^

~

Tegnap...strandoltunk. Micsoda jó színem lett:3 Egész jó volt amúgy. Habár... a mellénk telepedő pereputty kissé kiakasztott, de nem csak engem, B-t is. Az még semmi, hogy normális hangnemben és hangerővel nem tudnak kulturáltan beszélni egymással. Az már viszont kicsit durva, hogy még egy járni nem tudó pici babához is úgy szól hozzá, hogy szinte te magad szégyenkezel miatta. Sajnáltuk azt a kis kölyköt, hogy ebbe kell belenőnie, pedig ari kis bébi volt...
Az embernek a bicska nyílik a zsebében az ilyenektől. Na mindegy, a világ nem tökéletes, sőt egyre rosszabb lesz. Grrr...

~

Hú de jó ma megyünk horgászni! (...) Jaaa, mégsem. Mert nem lehet ám időben felkelni....-.-" Na de holnap nem fog érdekelni, hogy ki fáradt és ki nem, 7 órakor (vagy előbb?) ÉBRESZTŐ az én jóvoltomból! ^^ Muhahaha *ördögi mosoly és sátáni kacaj*

~

Arra gondoltam, hogy felteszem a csillámtetoválásokat, amiket csináltam. Lehet véleményezni. Szívesen fogadom az építő kritikát is! :)
Az utolsó négy a legújabb és sajnos sok olyan volt, amit nem örökítettem meg :/



 







2013. július 30., kedd

Hát tudja meg a világ...

...-már aki eddig nem tudta volna-, hogy MEKKORA EGY PARASZT GYÖKÉR!!!! Egy utolsó senkiházi!
Nem... képtelen vagyok leírni. Bocsi, hogy egyáltalán belekezdtem... tényleg. Ki is kéne törölnöm. Bár mégsem, mert aki tudja miről van szó, az megért. :'/

~

Éjjel-nappal kattog az agyam, mert lassanként ugyan, de kapom az infókat és egyszer talán összeáll a kép. És végre megtudom ki ez az aranyos, titkos barátom!:)
Sz. is erősen gondolkozik, valamint Ł. is. Uuuuutálok tudatlanságban létezni! :D

~

Közel sincs minden rendben ezekkel a nemzeti szarokkal.. Az még hagyján, hogy nincs nyitva mikor baromira nyitva kéne lennie. Vééégülis tök normális, hogy így leszabályozzák a dohányárusítást és nincs nyitva amikor valakinek kéne. Tényleg...
A másik fele meg.. oké, hogy 18 éven aluli személy nem tartózkodhat bent (bár ezzel kib*szottul nem értek egyet), de hogy a 2 (KETTŐ) éves kisgyereket kiküldenék, mert így nem szolgálhatják ki az anyját, az abszurd. Majd egy alkalmazott kimegy vele addig?! WTF?! És a babakocsissal mi van? OMG. Hova süllyedünk, Magyarország? Ebből úgy is nagyon nagy balhé lesz.. Egyszer vigyenek el egy gyereket a bolt elől... istenem de fogok röhögni. Pffffffffff.

~

Jézusom, de szar nap a mai. Nem mások miatt. Nem tudom miért. Csak úgy. Biztos az idő a hibás. Fáj a fejem is. Grrrrrr...

2013. július 20., szombat

...gáborosnak lenni jaj de jó!

Hejhóó! :)

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek ezt a 10 napot, ami ismét a nyaram fénypontjává vált! Minden nehézséget és népességünket tizedelő tényezőt kivéve mondom, hogy a legjobb táboraim közé tartozik az idei. Igazi Maradj talpon! játék volt, de ettől eltekintve én nagyon jól éreztem magam. Persze mint mindenkinek, nekem is megvoltak a magam mélypontjai, de a sok sok nevetés és jókedv mindent kompenzált. Új barátságok, sőt szerelmek szövődéséből sem szenvedtünk hiányt. Szerintem minden program fennakadások nélkül, jó hangulatban zajlott le. Külön köszönet mindenkinek, aki segített a Nemek harca létrejöttében és lebonyolításában, egyedül nem ment volna!
Köszönöm a kedves kedveskedőmnek a karkötőt, a segítséget és a jégkását!♥:)
Na ez az nagyjából, ami úgy az utolsó esti véleménymondós összeülésről lemaradt.

Bárki mondhat bármit, én szívesen visszamennék még 10 napra! :)

~

Mondocoooooooon!
Hiperszuper jó kis nap volt a mai iiiis. Sz., megígérem hogy a következőre jól begyakorlunk egy dalt! :DDD Egyet duettben egyet meg szólóban.
Mondjuk ez szóló;) :

Jajj annyi jó cp-s volt kiiiiiint *o* 

Én így jelentem meg, Sz. is szinte ugyaníííígy :)

2013. július 11., csütörtök

Pillanatnyi helyzetjelentés...

Még csak a 2. reggel telt el, és azt kell mondjam, hogy nagyon jól érezzük magunkat. Az idő jó (többé kevésbé), a programok eddig nagyon jól sikerültek (ez a továbbiakban is így lesz ám!) Légkör és hangulat szuuupeer.
A tegnapi szemlén mind a két faházam 10-10 pontot kapott! El sem hiszem! :)
Ééés tegnap este a nemek harca... hiperszuper jó volt, köszönöm szépen a segítséget!:)

Azt hiszem egyelőre ennyi, mert mennem kéne a dolgomra.. khm igen.

Majd jelentkezem.