2013. június 30., vasárnap

Bumm bumm kicsikocsi százzal tép...

Mielőtt rátérnék az eltervezett témára;

Új elfoglaltságot találtam ki! Jobban mondva inkább kedvet kaptam rá. Ez pedig nem más, mint az rpc-zés. :) Persze ezek csak az első próbálkozásaim (segítséggel, arigatou Sz.!:)
Valamint rákattantam a Narutora! Iiiiiimádom Sasukéééét *-* Hiába egy kis köcsög:)






Na és most amit eredetileg akartam:



Az ökörködési hajlam örökletes és roppant szórakoztató, ha rád jön az öt perc, amit 10 percig tart, de csak 20 perc után múlik el teljesen. Vagy még akkor sem. 

Ez a bejegyzés a hülyeségekről fog szólni, remélem elereszt legalább egy mosolyt, aki elolvassa. Jó szórakozást! :)

Hogyan készüljünk az anyaságra - lépésről lépésre:

1. Az anyaságra való felkészülésként, először menj le a legközelebbi háztartási boltba, öntsd a pénztárcád tartalmát a pultra, és mondd a pénztárosnak, hogy nyugodtan szolgálja ki magát. Azután menj a szupermarketbe, és intézd el, hogy a fizetésedet közvetlenül nekik utalják át.
2. Ahhoz, hogy átérezd az elkövetkezendő éjszakákat, sétálj a szobában fel és alá délután 5 órától este 10-ig, válladon egy 4-6 kilós nedves csomaggal. 10 órakor tedd le a csomagot, állítsd be az ébresztőórát éjfélre, és menj aludni. 2-kor kelj fel, és sétálj megint a csomaggal fél óráig. Állítsd be 3-ra az órát. 3-kor, amikor megszólal a vekker, kelj fel! Énekelj a sötétben halkan 4 óráig. Állítsd be az órát 5 órára. Kelj fel és csinálj reggelit! Csináld ezt 5 éven át és közben nézz ki boldognak!


3. Képes vagy elviselni a rendetlenséget, amit a gyerekek csinálnak? Hogy ezt megtud, kenj csokoládékrémet a kanapéra és lekvárt a függönyökre! Dugj egy halat a hifitorony mögé, és hagyd ott egész nyáron! Dugd az ujjaidat a virágágyásba és húzd végig a frissen festett falon. A foltokat fesd át zsírkrétával! Na, hogy tetszik?

4. A kisgyermekek öltöztetése nem olyan könnyű, mint amilyennek látszik. Végy egy polipot, és egy hálós szatyrot. Rakd a polipot a szatyorba úgy, hogy egyik karja se lógjon ki sehol! Rendelkezésre álló idő: egész reggel.

5. Felejtsd el a sportautókat és vegyél egy kisbuszt! Ne is gondolj arra, hogy otthagyhatod a ház előtt fényesen, csillogóan! A családi autók nem így néznek ki. Vegyél egy csokoládé jégkrémet, és tedd a kesztyűtartóba. Felejtsd ott! Végy egy tízforintost és dugd be a magnóba! Vegyél egy nagy doboz csokisparányt, és öntsd a hátsó ülésre! A fűnyíróval néhányszor menj neki a kocsi oldalának! Most már tökéletes.

6. Készülj fel a sétára! Várj a vécé előtt egy fél órát, majd menj ki a bejárati ajtón. Gyere vissza. Menj ki. Gyere vissza. Menj le az utcára. Gyere vissza. Menj le megint. Sétálj az utcán egészen lassan 5 percig. Vizsgálj meg minden eldobott cigarettacsikket, rágógumit, használt papírzsebkendőt és döglött bogarat útközben. Ugyanazon az úton gyere vissza és ordíts olyan hangosan, ahogy csak bírsz, amíg minden szomszéd ki nem jön és rád nem mered. Add fel, és menj haza! Most már alkalmas vagy arra, hogy sétálni vigyél egy kis gyereket!

7. Menj le a szupermarketbe! Vigyél magaddal valamit, ami jól modellez egy óvodás gyereket. Egy felnőtt kecske remekül megfelel a célnak. Ha több gyereket szeretnél, több kecskét vigyél. Vásárold meg a heti zöldséget anélkül, hogy a kecskéket látótávolságon kívülre engednéd. Fizess ki mindent, amit a kecskék megesznek vagy tönkretesznek. Amíg ezt nem tudod könnyen megcsinálni, addig ne is ábrándozz a gyerekekről!

8. Vájd ki egy dinnye belsejét és csinálj rá egy kis lyukat. Akaszd a mennyezetre, és lendítsd meg! Végy egy tányér spenótfőzeléket, és egy kanállal próbáld meg a spenótot a lengedező dinnyébe kanalazni, miközben berregsz, mint egy repülőgép. Csináld, amíg a spenót fele el nem fogy. A maradékot öntsd magadra, de úgy, hogy a padlóra is jusson belőle bőven. Most mar alkalmas vagy egy 12 hónapos gyerek etetésére!

~

Réges régen, a tv hőskorában esténként még a nők olvastak fel esti mese gyanánt. Egy alkalommal, teljesen 

váratlanul az utolsó pillanatban a bemondónő rosszul lett, és helyette az egyik férfi kollégát kérték fel a 

mesemondásra.

- Szervusztok, gyerekek! - köszönt illendően az ötvenhárom éves szakállas figura. - Fecske anyó vagyok... - 

folytatta, és a korabeli felvételen látszik, hogy az operatőr megbillenti a statívot a röhögéstől. A mesélő, 

nagydarab szakállas figura folytatta:

- ...és épp a tojásaimon ülök... - a korabeli kollégák szerint ekkor a hangosító, valamint az összes díszletes 

és kellékes halkan kiosont a folyosóra, majd összeesett a röhögéstől. Utolsónak az operatőr maradt, aki a 

következő mondat után hagyta el a stúdiót:

- ...és a fészekből kilóg a szép villás farkam.

~

Medve téli álma után felébred és rettenetesen kanos. Elhatározza hát, hogy aki az útjába kerül, azt megdugja. 
Mit tesz Isten, pont a sündisznóval találkozik össze. Felkiált a medve:

-Na és most téged megb*szlak! - megijed erre a sün és összegömbölyödik. Felkapja a medve, forgatja, nézegeti. Felkiált a sün:

-Várj, várj medve! Fiú vagyok!!!

-Hol szóltál, hol szóltál?! 

~


Három részeg megy a sínek között. Megszólal az egyik:

-De k*rva hosszú ez a lépcső! - mire a másik:

-És k*rva alacsony a korlát! - erre hátra néz a harmadik és így szól:

-Nem baj fiúk, már jön a lift!

~

Iskolában a gyerekek az uborkáról tanulnak. A tanárnő felrajzol egy uborkát a táblára mire az osztály elkezd hangosan röhögni. A tanárnő bepipul és rászól Mórickára:
- Szerinted mit rajzoltam a táblára?
- Egy faszt!
A tanárnő teljesen elképed és rohan az igazgatóhoz, hogy odahívja. Az igazgató bemegy az osztályba:
- Gyerekek mi ez a rendbontás és ki rajzolta ezt a faszt a táblára?

~

Egy fazon stoppol egy eléggé gyér forgalmú úton. Ráesteledik, az eső is szemerkélni kezd amikor meglát egy lassacskán felé közeledő fénycsóvát. A kocsi lassan mellé gurul és emberünk meg sem várva hogy az megálljon, kinyitja a jobb oldali ajtót és beugrik...
... megdöbbenve látja, hogy a kocsiban nem ül senki, de az szépen egyenletesen halad tovább... első megdöbbenéséből felocsúdva - arra gondolva, hogy itt legalább nem ázik - elnyújtózik az ülésen, és ekkor veszi észre, hogy az úton egy kanyarhoz közelednek.
Még mielőtt a kormányhoz tudna nyúlni, megjelenik egy kéz és a kocsit a helyes irányba kormányozza, majd eltűnik.
Az emberünk köpni nyelni nem tud a megdöbbenéstől, főleg amikor a jelenet a következő kanyarnál megismétlődik, majd újra és újra, ahogy épp az útirány megkívánja. Végül elérkeznek egy benzinkúthoz ahol a kocsi begördül a parkolóba...
A stoppos - aki ekkora már eléggé be van rezelve - félelmében meg sem várja, hogy a kocsi megálljon kipattan és berohan a töltőállomásra. Megpillantja a pult mögött álldogáló kutast és éppen belekezdene az elképesztő történet elmesélésébe amikor kinyílik az ajtó és belép két ázott férfi. Az egyik rápillantva odaszól a másiknak:
- Te Béla! Itt az a csávó aki beugrott a kocsiba amikor toltuk...

~


~







2013. június 21., péntek

Értekezések...

,,Bárcsak úgy lenne, hogy tényleg én lehetnék a barátnője!"

Mikor szerettem volna ennyire bármit is? Hmm. Amikor R.-t először megláttam és azt hittem, hogy leszállunk a buszról és kész vége soha nem látom többé. Akkor szerettem volna megtudni, hogy ki ő. Jó rég volt..

Most épp annyira szeretném azt, hogy úgy érdekeljem őt, ahogyan én érdeklődöm iránta. (félreértés ne essék, nem R-ről beszélek, vele csak példálóztam)

Teljes kétségek között vagyok. Most mi van?! Nem lehetek biztos semmiben.. Bár mégis! Az az egy biztos, hogy hosszú még a nyár és ki tudja mit hoz majd a jövő. (hm..)

Helyzetjelentés: sokkal jobban érzem magam, mint tegnap. igaz, a naptól paráztam, de muszáj volt kimennem a medencébe. nem lehet elviselni ezt a meleget. (szalmakalap + napszemüveg = mami szerint úgy néztem ki, mint egy francia díva)

2013. június 20., csütörtök

Tudjátok mit?

Elég sokat gondolkoztam, miután megnéztem ezt a filmet.
http://www.moovie.cc/online-filmek/hallgass-a-szivedre-online-2010

 Guess what? Rájöttem, hogy én próbálkozni fogok mindaddig, míg ő maga ki nem mondja, hogy nem akar tőlem az égvilágon semmit. Amit nagyon merek remélni, hogy nem történik majd meg, mivel egyre inkább érzem úgy, hogy vele szeretnék lenni. Minden lehetséges értelemben.
Mivel az őszinteséget tartom a legfontosabb emberi erénynek, természetesen neki is el fogom ezt mondani, amint találkozunk.
Csak jönne már el az az ,,amint"...

Megvan az új mottóm; Nem hagyok ki valamit, ami remek lehet, csak mert egyszerre nehéz is.
Nagyon-nagyon megfogott ez a film. Aki teheti nézze meg, de vegyen magához egy csomag zsepit úgy a vége felé. Én legalábbis nem bírtam ki, hogy ne sírjam el magam. :')




Nem lehet elégszer elmondani...

...hogy 11-től 15-ig ne sokat menj a napra!

De tényleg, nehogy még valaki úgy járjon, mint én. Egész este alig bírtam aludni, még most is majd' szétszakad az okos buksim. Jelenleg nincs kedvem (és erőm se sok) megmozdulni. Kellemetlen dolog ez a napszúrás. Hát még ha le is égtem volna, na akkor aztán teljes lett volna a kör, de hála égnek azt megúsztam. Bár ez így is elég szar.
Valakiiiii segíííííítseeeeeeeeeen. :(

2013. június 19., szerda

Hogyan éljük túl a hőséget?:'D

a) Süssünk palacsintát korán reggel. (vagy süsse meg nekünk valaki meglepetésből és ébredjünk az emeletre felszálló illatokra)

b) Punnyadjunk a szobában. Így:

c) Vagy ami a legvonzóbb lehetőségnek tűnik mind közül, az az ha ezt csinálod:



Nem számít, hogy az orrod úgy telemegy vízzel, hogy bekönnyezel tőle.. akkor is nagyon jó. xD

Tudtátok, hogy akkor jobb ha fölállnak, amikor már lement a nap?! Micsoda új infó:'D

Sz.-nek telemegy a vize füllel, illetve fül megy a bogarába. De amúgy minden oké, csak nem tudom a szomszéd miért világít furán.

,,Van benne -a és 2 -t és nem TESCO. Mi az? (ja, állítólag sokat emlegetem. (?!))

Ł.-t nagyon szeretem, mert őt mindenki szereti. xd♥

Aki érti ennek a bejegyzésnek a szövegének a lényegének a lényegét annak jár egy buksi-simi. (egyes esetekben akár más is)

Éééééés ez még ma FOLYTATÓÓÓDIIIIIK!



2013. június 17., hétfő

Ohh iggeeeen..

Istenkirálynők vagyunk Sz.!♥
Jó kis szórólapozás ebben a gyönyörűűű időben. Segáz, előtte jól lehűtöttük magunkat :D
Telefonbeszélgetés 'ah igeen nagyonjóó' és ezt most halálkomolyan nem kell félreérteni. Bár.. már nem tudom mit ecseteltem ennyire átszellemülten. xD 




Helloszija summer..

Egészséges üzemmód bekapcs. Daddy mondta, hogy jó ötletnek tartja, ha nyáron én csinálom az ebédet. Ez annyit jelent, hogy a túl sok szénhidrátnak, zsíros kajáknak és összevissza zabálásnak véget vetek. Egy éve (vagy több) szívom az itthoniak vérét, hogy változtatni kéne kicsit az életmódon és a táplálkozáson. Na most jött el az én időm! Oda fogok figyelni mindenre, tehát nem lesz az, hogy az egyik nem szereti az adott cuccot és ezért vita lenne... neeem neeem. Ha meg valakinek nem tetszik, akkor lehet különcködni, engem viszont nem hat meg..szóval akkor majd főz magának amit akar.
Remélem működni fog. Már rengetek könnyű kaját kerestem (és találtam is), amit az egész család szeret.
Sz.-szel heti kétszer fogunk járni úszni, valamint biciklizni is el fogok menni jó sokat, ha a klíma is úgy gondolja. (bár magamat ismerve, nem fog zavarni a meleg) Jó kis nyárnak nézünk elébe! :)

~

A szombat estéről... nem nyilatkozom. :)

~


nálunk még a hörcsögöknek is aranyéletük van :)