2013. május 30., csütörtök

Go home rain, you're drunk!

MI A SZENT ÉG EZ AZ IDŐJÁRÁS?!?!?!?!
Nemszeressük idő van, nagyon nemszeressük... Miért kell ilyen csúnya, szürke szarságnak lennie? Ülünk angolon és konkrétan fizikai nehézségnek éreztem, hogy ne aludjak el, annyira sötét volt. Borzasztó! Ráadásul még a fejem is fájt szinte egész nap. Most múlt el.
Sokan úgy tartják, hogy hangulatember vagyok. Talán igazuk is van. Az az egy biztos, hogy ez az idő ami ma volt/van, nincs túl jó hatással a hangulatomra és igencsak harapós vagyok. Persze nem szó szerint (vagy mégis?:O)
Sajnos nem sok esélyét látom, hogy holnap bicóval menjünk lovardázni. Nem vállalom be, hogy esetleg elkapjon egy eső. Inkább a buszmegállóban ázzunk szét.
4es, ismétlem NÉGYES lett a kémia dolgozatom! El se hiszem. Ráadásul fél ponton múlt az 5ös. Egy kibaszott kémikus vagyok!:D

~

Közúti közlekedésbiztonsági akcióprogram
Elég sokat témázunk ezen az osztálycsoportban. Valahol valahogyan biztos, hogy hasznos ez az egész, na de hogy óvodás szintre van lebutítva a kivitelezés, az a vége fele már kimondottan idegesítő volt. Meg is írtam az értékelő kérdőívben. A véleményemet kérdezték, nem? Hát én leírtam! Grrr. :D

~

Ja, hogy már csak 2 hét van hátra ebből a pokolból? Naaaaagyon tuti. Ennyit már fél lábon is kibírunk, ugye?:D



hangulatpicture:



2013. május 29., szerda

A fantázia nagy úr...

Először is, ma volt az OKÉV mérés.... Majdnem mind a három tízperces szünetben elaludtam.. Bár ez van, mondták már párszor; aki éjszaka úr, legyen nappal is az! Hogy minek játszottam éjjeli baglyot tegnap (ma)? Jobb, ha nem részletezem, mindenki jobban jár :D
Az egyetlen előnye a mai szarságnak, hogy negyed 1-kor már haza is értem. Ugyan nem számoltam vele, de bevállaltam az ebéd csinálást. Hát oké, rögtönözzünk valami jót. Már majdnem belekezdtem, amikor is rájöttem, hogy nincs itthon spagetti. Ó igen, irány a közért.
Sörtésztában sült csirkemell zöldséges pirított tésztával és rizzsel.
Már csak azért is megéri alkotnom, hogy kapjak egy-két jó szót. Egy adag kivételével mind elfogyott és pozitív véleményeket kaptam. A feketeleves még várat magára (nem ért még haza). Nem ringatom magam hiú ábrándokba, hisz neki soha de soha nem felel meg, bármit is csinálok. És most itt nem csak a ,,konyhaművészetről" van szó... De mindegy.

~

Egy pár szót a címről..
Mivel a barátaimmal mindig őszinte vagyok és semmit nem szeretek megtartani magamnak, természetesnek gondoltam, hogy megosztom reggel a két barátnőmmel a tegnap délután történteket. Illetve a meg nem történteket. Érdekes, mikor kimondtam, hogy D. fent volt nálam egyből megváltozott az arckifejezésük. Pedig direkt kihangsúlyoztam, hogy az égvilágon SEMMI erkölcstelent nem követtünk el. Sőt! De oké, lehet a fantáziára hagyatkozni és gondolni amit szeretne az ember. Csak nem szeretem, ha nem vesznek komolyan.
Ha már egyszer saját magamnak is megígértem, hogy bizonyítani akarok, hát meg is fogom tenni!

~

Felhőszakadás? Hideg? Szar idő? HOL? Nagyon de nagyon merem remélni, hogy pénteken megkímél az időjárás!
Btw, mondtam már hogy pénteken nincs sulim? I ♥ Leövey. (na ezt jól megjegyezni, többet nem mondok ilyet!) Így hát beszerveztem egy kis lovaglást aznapra, bízzunk benne hogy nem mossa el az eső (Y)

~

Szeretek a gondolataimba merülve feküdni és bámulni a plafont. Főleg amikor a lehető legabszurdabb dolgok jutnak az eszembe. Olyan dolgok, amiknek meg se szabadna fordulnia a fejemben. Vagy is.. miért ne szabadna? Csak éppenséggel nem a legjobbkor.. Leginkább ezért nem tudtam elaludni ma hajnalban. My mind is still full of thoughts. (azt hiszem erre mondtam tegnap valami kapcsán, hogy irónikus.)





2013. május 27., hétfő

Jól vagyok, igen jól vagyok..♫

,,Jajj de cukik, úúúristeeeen de édesek!" Pedig csak egy filmjelenet... És így mondom magam normálisnak? Vagy csak éppen hiányom van. Igen, igen biztosan hiányzik már egy komolyabb kapcsolat az életemből. Kell a fenének az alkalmi! Megint szerelmes akarok lenni, újra átélni azt, amit már olyan régen éreztem. De vajon összejön-e? 
Hogy szeretném-e? Igen, nagyon is. Szükségem van már egy "kis" kötöttségre, hűségre és gondoskodásra. Bár kinek nem?:)

Cross your fingers for me, please! I need it!



2013. május 11., szombat

Buta!

Elutasítani egy jónak tűnő ,,partit", mert épp az exeddel jössz össze másodszorra és egy évvel később találkozni az illetővel és rádöbbenni, hogy.............milyen jó pasi lett --> NEM TÚL JÓ ÉRZÉS
Cukin mosolyogni és beszélgetni vele... --> reményteli
Tudomást szerezni arról, hogy időközben felszedett valakit --> FELBECSÜLHETETLEN (szar)

My god! Really? Why were I so fuckin' STUPID? Grrrr....


2013. április 24., szerda

Oh my...

GOD!

Nyakamon a töri kisérettségi. Meg a matek. Mindenki a matekon parázik. People what the hell is wrong with you? A matekot kisujjból bárki megírja legalább 2esre. Na de a TÖRI? Dzsííízööösz!!!

~

Verseny verseny verseny ~ edzés edzés edzés. Szeretnék nyerni! Ez a 6. versenyem, azért már szeretnék dobogós helyen állni (másodszorra is). Sok sikert nekem!:)

~

Ma J.-vel mentem hazafelé. Ismételten megerősítem a tényt, hogy nagyon szeretem a társaságát. Na meg a látványt is.. amikor..khm.. igen.. izéé.. öhm.. ja. :D ♥

~

HolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnapHolnap*-*


2013. március 19., kedd

False ,,friends"...

A világ tele van kamubarátokkal. Annyira nem értem ezt az egészet. Teszik előtted a szépet, de közben ugyan úgy kibeszélnek. Az a szép az egészben, hogy állítólagos legjobb barátok között is van erre példa. Ne mondja nekem senki, hogy nem, mert a saját fülemmel hallottam nem is egyszer. Ez gáz. Tizen-akárhány éves barátság után képes kibeszélni a másikat úgy, hogy az nem tud róla. Szép. Mindegy, most nem is igazán ide akartam kilyukadni csak úgy eszembe jutott.
Nagyon kaki érzés megtudni olyan emberekről, hogy kibeszélnek a hátad mögött, akikkel azt hitted milyen hű de jóban vagy. Aha, hogyne. Persze mindezt úgy, hogy tudja a nevemet és mindössze másfél éve vagyunk kapcsolatban, tehát még azt se mondhatni, hogy ismer. Taps-taps.
Jól gondold meg, hogy kiben bízol, mert sosem tudhatod, hogy ki az ellenkezője annak, akit megismertél a személyében.
Úgy szeretem az embereket. Tisztelet a kivételnek ♥





2013. március 13., szerda

Minden, amit eddig felépítettem...*

* amennyiben nem tolerálod a trágár megnyilvánulást, ne is olvasd tovább.
   sorry, de ezt most ki kell adnom magamból.

...most semmissé vált. A diétámat úgy elbaszták ahogy van és már jó pár napja egy kibaszott percet nem foglalkoztam edzéssel.
Erről nem én tehetek. Ha lehetne nem itthon ülnék a babérjaimon. Elegem van már. Minden szarból és mindenkiből! Nem csinálhatom azt, amit akarok és még feküdjek is egész nap?! Hát lófaszt! Összeszedtem magam, jól vagyok de ezzel senki nem foglalkozik, a kurva életbe. Holnap még vissza is kell menni az orvoshoz. Mekkorát fogok röhögni, ha azt mondja, meggyógyultam. Semmi bajom bassza meg és mégis úgy kezelnek, mintha a halálomon lennék. Kibaszottul elegem van. Legszívesebben ordítanék!
Persze jó, hogy van aki foglalkozzon velem és pár napja még nagyon is szükségem volt rá, de most már ez sok! Köszönöm szépen, jól vagyok.

Ááááá valahogyan úgy szeretném levezetni a feszültséget, de hogy?! Mi tenne igazán jót? Egy jó kiadós..... hu na jó hagyjuk mielőtt a fantáziám túlságosan is eluralkodik rajtam...