2012. szeptember 29., szombat
Butterflies...
...chaos, blush, creeps. No no no no no no no no I don't want it all but... I need. I need him. I thought that'll happen, but I know that he isn't want me as much as I want him. Waaah.
2012. szeptember 25., kedd
Be$!!!!!
Remélem olvasod!!!!:) Bocsáánat, hogy nem írok vissza az smsekre de apuci nemszereti ha smsezek mert az nem az előfizetésbe tartozik hanem külön kell fizetni érte na mindegy. Hívni meg azért nem hívtalak, mert beteg vagyok:/// De holnap feltétlenül hívni foglak, mert akarok valamit kérdezni! És hiányzoooooooool!:((♥
2012. szeptember 21., péntek
How to make... ~ rakott palacsinta
Hola amigos!
Süssél palacsintát, de tegyél a tésztájába kókusz aromát. Isteni lesz. Ha kész, hagyd hűlni. főzzél étcsokis pudingot, várd meg amíg kihűl, aztán keverj bele egy kis darált kekszet, hogy ne follyon majd szét. A krémbe is tehetsz kókusz aromát mert csak finomabb lesz tőle. Fontos, hogy csak 3 ek. cukorral főzd a pudingot különben szerintem iszonyat édes lesz. Mennyiségeket most se tudok mondani, mint általában ^^"
Bocsi, most is csak a végeredményről van képem:/
Süssél palacsintát, de tegyél a tésztájába kókusz aromát. Isteni lesz. Ha kész, hagyd hűlni. főzzél étcsokis pudingot, várd meg amíg kihűl, aztán keverj bele egy kis darált kekszet, hogy ne follyon majd szét. A krémbe is tehetsz kókusz aromát mert csak finomabb lesz tőle. Fontos, hogy csak 3 ek. cukorral főzd a pudingot különben szerintem iszonyat édes lesz. Mennyiségeket most se tudok mondani, mint általában ^^"
Bocsi, most is csak a végeredményről van képem:/
2012. szeptember 19., szerda
2012. szeptember 14., péntek
duplasajtos...
A mai ebédről nincs hogyankészült képsorozat mert nem (teljesen) én csináltam:) De a végeredményt meg kellett örökítenem mert olyan jól nézett kiii :D
Sikítófrász
*be vagyok takarózva, ölembe a laptop, jön egy pók.
Pötyi elmondása szerint nagy és fekete és mondja h ne mozduljak. VikiCa sikítozni kezd, lesokkol és nem képes felállni. Nagy nehezen 'ledobom' a laptopot és a takarót, sírás határán állva remegő kézzel-lábbal botorkálok ki a fürdőbe megmosni az arcom. Közbe a drágalátos Nőszemély baszogat h mit kell hisztizni, és végül apa karjai közt találok megnyugvást és csak zokogok. aracnophobic*
Pötyi elmondása szerint nagy és fekete és mondja h ne mozduljak. VikiCa sikítozni kezd, lesokkol és nem képes felállni. Nagy nehezen 'ledobom' a laptopot és a takarót, sírás határán állva remegő kézzel-lábbal botorkálok ki a fürdőbe megmosni az arcom. Közbe a drágalátos Nőszemély baszogat h mit kell hisztizni, és végül apa karjai közt találok megnyugvást és csak zokogok. aracnophobic*
2012. szeptember 9., vasárnap
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

