Ajjj most nem tudom mit csináljak... Múlthéten előre kellett volna gondolkodnom. Tudhattam volna, hogy ez lesz; hogy nem tudom majd kiverni a fejemből. Én ezt komolyan nem értem... miután R.-el voltam, tök természetes volt és nem is gondoltam rá annyit, de Photoshoppal más! Még most is élénken él a fantáziámban minden egyes emlékkép. Wááááááá.
All I want is......... találdki.
2012. május 31., csütörtök
2012. május 30., szerda
Ööö..
Tisztelet a ritka kivételnek, DE a fiúk buták :/ Nem értik, ha félszavakban beszélsz, de azt sem, ha regényt írsz nekik. Egyenesen meg kell mondani, hogyha akarsz tőlük valamit. Én ezt a következtetést vontam le....
2012. május 28., hétfő
2012. május 26., szombat
woaaah
Az érzés, amikor megkapod azt, amire már nagyon-nagyon régen vágytál hihetetlenül jó. :') És olyan sebeket is felszakíthat amikről azt hiszed, hogy már soha nem fájhatnak. Hát tessék, beigazolódik a régi mondás; hinni a templomban kell. ;) Szégyen szemre meg kell mondjam, hogy ilyen délutánokat szívesen bevállalnék még egy jópárszor... vele :')
Jelenlegi feelingem (katt)
Jelenlegi feelingem (katt)
2012. május 24., csütörtök
O.o
Eeeeeelnézést, hogy még most sincs folytatás. Papíron már a 8. rész első soránál tartok, de mindezt begépelni.. hajjaj. Főleg, ha nincs aki diktálja... ha meg olvasnom kell, nagyon lassan megy. Tehát türelem. Köszönöm. :)
Egyébként mostanában egész jól alakul minden. :D De tényleg. ;)
Egyébként mostanában egész jól alakul minden. :D De tényleg. ;)
2012. április 21., szombat
4. rész
Avril
Arra ébredtem, hogy fázom. Ugyan abban a székben, ugyan
abban a helyzetben voltam, mint mikor álomba merültem. Kémleltem az eget; a nap
már lemenő félben volt. Bementem hát a szobába és bekapcsoltam a tv-t. Nem
igazán érzékeltem milyen műsor megy, annyira elmerültem a furcsa álmom
elemezgetésében. Nagyon valós álom volt, vagyis olyan érzésem volt, mintha
tényleg megtörtént volna. Az volt benne, hogy egy idegen, de valahogyan mégis
ismerős szoba közepén álltam teljesen egyedül. A helyiség ízlésesen volt
berendezve és tisztán emlékszem, hogy egy nagy kandallóban csöndesen ropogott a
tűz. Átszellemülve figyeltem a nagy fadarabokat nyaldosó lángokat, de az idilli
pillanat megszakadt, mikor a tűz egyszerre csak kialudt mintha nem is égett volna
aztán hirtelen megint fellobbant. Majd leesett egy fénykép a szemközti falról.
Meg sem tudtam nézni, hogy mit ábrázol, mert azonnal visszarepült a helyére s
elsötétült az ábrázolás. Ekkor az összes mozdítható tárgy a levegőbe emelkedett
és forgószélként kezdett keringeni körbe-körbe. A zavaros forgatag közepette
Riley alakját véltem felfedezni. Olyan rémisztően és valóságosan festett, hogy
már-már elhittem, hogy mindez igaz. De nem féltem. Érdekes módon még csak meg
sem ijedtem igazán. Az álom csak még inkább eszembe jutatta Riley szavait.
„A világon semmi sem történik véletlenül, mindennek meg van az oka.”
„Az emberek mind buták, minden apróság fölött elnéznek, vagy éppen öntudatlanul magukba fordulva emésztődnek az Alvilág gyomrában.” Ez a mondata azon gyakori mondások közé tartozik, amiket nem teljesen értek. Valójában Riley mindig is sejtelmesen és különös módon fejezte ki magát, ami néha már az idegeimre ment. Most mégis úgy hiányzik… Na elég ebből, nem állhatok le megint nyafogni, mikor ilyen fontos ügyek foglalkoztatnak. Addig nem nyugszom, míg ki nem derítem mi is ez az egész.
„A világon semmi sem történik véletlenül, mindennek meg van az oka.”
„Az emberek mind buták, minden apróság fölött elnéznek, vagy éppen öntudatlanul magukba fordulva emésztődnek az Alvilág gyomrában.” Ez a mondata azon gyakori mondások közé tartozik, amiket nem teljesen értek. Valójában Riley mindig is sejtelmesen és különös módon fejezte ki magát, ami néha már az idegeimre ment. Most mégis úgy hiányzik… Na elég ebből, nem állhatok le megint nyafogni, mikor ilyen fontos ügyek foglalkoztatnak. Addig nem nyugszom, míg ki nem derítem mi is ez az egész.
Folyt. köv.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)