Délután viszont unatkoztam, ezért csináltam egy "nyimnyam" sütit :"D Ez annyit jelent hogy egyszerű :D De tényleg :D Babapiskóta, háztartási keksz, vaníliás és csokis puding :) Remélem ehető is x"D
2011. március 28., hétfő
Bocsánat
Elnézést kérek amiért hülye vagyok. (beismerő vallomás xD) De komolyra véve a szót... mint mindig, most is túlbonyolítom a dolgokat. De azért el kell ismerni, hogy mindent elrontanék ha közölném Vele a történéseket... :/ Úgy utálom, hogy mindig engedek az érzéseimnek és nem az eszemre hallgatok...de ha egyszer olyan nehéz :/
Délután viszont unatkoztam, ezért csináltam egy "nyimnyam" sütit :"D Ez annyit jelent hogy egyszerű :D De tényleg :D Babapiskóta, háztartási keksz, vaníliás és csokis puding :) Remélem ehető is x"D

Délután viszont unatkoztam, ezért csináltam egy "nyimnyam" sütit :"D Ez annyit jelent hogy egyszerű :D De tényleg :D Babapiskóta, háztartási keksz, vaníliás és csokis puding :) Remélem ehető is x"D
2011. március 27., vasárnap
again "in saddle" :)
Sziasztoook! Hát gyerekek a tegnapi naptól kivagyok... :D FaszáNYos volt (Be$szy♥;)) :D Lementünk apuval meg hugimmal a lovardába és lent volt Ancsiiiiiiii♥ meg persze a többiek akikről tudtam :) ♥Petra♥Jandy♥Ivett♥Móni♥ kitaláltuk nagy okosan hogy főzni fogunk :DD Hát főztünk is fincsi paprikás krumplit és mind elfogyott.. :D Aztán meg kimentünk bohóckodni voltizs hevederrel Ghoston :D Úgy kell elképzelni, hogy két izzasztó meg egy szivacs volt a lovon, de még így is egy kicsit törte a gerince a hátsónkat :D No sebaj, nekem amúgy ez volt az első szőrén vágtázásom és nagyon nagyon büszke vagyok magamra, hogy fent maradtam (bár miért is estem volna le?!) :D Még arra is rávettek, hogy vigyem át az Xet... sikerüüüült :) olyan jó volt :) a fotót köszi Ivettnek :)
És még a drága egyetlen Princesskémre is felülhettem *-* aaaahw kész mennyország volt ^^♥ nagyon szeretem azt a dinka fejét nekije juj :)
Továbbá tervezgettem kicsit egy nyári nap programját... :P
Ma pedig kimentünk a meccsre apuval. Sebaj, hogy nem győzelem lett a vége, de legalább taliztunk Márkkal :):):)
Most meg itt üccsölök az ágyam közepén, facebookozok, msnezek, blogolok, zenét hallgatok, farmeramazok és még a tv is megy. na? :"D ja és a történelmet is át kéne néznem még, de nem fogom:$xD
Holnap meg rohadtul de nagyon nem lesz kedvem suliba menni, de szerintem ezzel nem csak én egyedül vagyok így. Remélem táncolni maradunk majd órák után... legalább nem kell haza jönnöm... Habár tudom, hogy így is mindig megy a balhé, hogy nem vagyok itthon időben meg stb... már annyira elegem van ebből a hülye szabályból; ,,Iskola után irány egyenesen haza" -.-" 5 percre megállok beszélgetni és már csörög a telefon a zsebemben hogy hol vagyok már. Meg hogy a tanulás az első... persze hogyne és akkor mi lesz a közösségi élettel? Legyek egy stréber senki? Hagyjuk már, felejtős. Van egy fix hely ahová felvettek, innentől kezdve kit érdekel, hogy milyen lesz az év végi bizonyítvány?! Oké, ki idegeskedtem magam, most nyugetto van :"D
Mellesleg azt sem tudom, hogy mi legyen 11essel. Adjak még időt magunknak (köszönöm zenei/szerelmi tanácsadóm:)), hát rendben, legyen... De így nehéz.
És még a drága egyetlen Princesskémre is felülhettem *-* aaaahw kész mennyország volt ^^♥ nagyon szeretem azt a dinka fejét nekije juj :)
Továbbá tervezgettem kicsit egy nyári nap programját... :P
Ma pedig kimentünk a meccsre apuval. Sebaj, hogy nem győzelem lett a vége, de legalább taliztunk Márkkal :):):)
Most meg itt üccsölök az ágyam közepén, facebookozok, msnezek, blogolok, zenét hallgatok, farmeramazok és még a tv is megy. na? :"D ja és a történelmet is át kéne néznem még, de nem fogom:$xD
Holnap meg rohadtul de nagyon nem lesz kedvem suliba menni, de szerintem ezzel nem csak én egyedül vagyok így. Remélem táncolni maradunk majd órák után... legalább nem kell haza jönnöm... Habár tudom, hogy így is mindig megy a balhé, hogy nem vagyok itthon időben meg stb... már annyira elegem van ebből a hülye szabályból; ,,Iskola után irány egyenesen haza" -.-" 5 percre megállok beszélgetni és már csörög a telefon a zsebemben hogy hol vagyok már. Meg hogy a tanulás az első... persze hogyne és akkor mi lesz a közösségi élettel? Legyek egy stréber senki? Hagyjuk már, felejtős. Van egy fix hely ahová felvettek, innentől kezdve kit érdekel, hogy milyen lesz az év végi bizonyítvány?! Oké, ki idegeskedtem magam, most nyugetto van :"D
Mellesleg azt sem tudom, hogy mi legyen 11essel. Adjak még időt magunknak (köszönöm zenei/szerelmi tanácsadóm:)), hát rendben, legyen... De így nehéz.
2011. március 25., péntek
Igen igen vége ennek a hétnek is :D holnap remélem jó idő lesz és végre kijutok a lovacskámhooooz *-* Princeeeess♥
Köszönöm szépen az iménti kedves szavakat;
Nagyon szívesen Roxon és mint már mondtam neked, bármikor meghallgatlak és bármit elmondhatsz :):) és csak hogy tudd, Te is sokat segítesz nekem és köszönöm :) Ritkán találok ilyen barátot, mint Te és sohasohasoha nem akarlak elveszíteni!♥
Úgy, ahogyan Téged sem Be$ztym és neked is mindent köszönök nem is tudnám mihez kezdenék nélküled!:)♥
Végszó; szeretlek titeket♥
És az első videóm, amit szerkesztettem még régebben;
Köszönöm szépen az iménti kedves szavakat;
Nagyon szívesen Roxon és mint már mondtam neked, bármikor meghallgatlak és bármit elmondhatsz :):) és csak hogy tudd, Te is sokat segítesz nekem és köszönöm :) Ritkán találok ilyen barátot, mint Te és sohasohasoha nem akarlak elveszíteni!♥
Úgy, ahogyan Téged sem Be$ztym és neked is mindent köszönök nem is tudnám mihez kezdenék nélküled!:)♥
Végszó; szeretlek titeket♥
És az első videóm, amit szerkesztettem még régebben;
Vége ennek a fárasztó hétnek, igaz nekem igazán most kezdődik... vár rám két meccs ami előreláthatóan nem lesz valami könnyű... mind1 túlesünk rajta azt jólvan :D igazándiból csak azért írtam mert meg szeretném köszönni neked Vikica, hogy meghallgattál is kiönthettem neked a szívem :):) sokat segített és mégegyszer köszi :) és egy kellemes kis péntek esti Dubstep szám így zárás képen:
2011. március 24., csütörtök
Szép estét nektek bloggerek :) Hát ez is egy elég érdekes nap volt... a suliban ért egy kis sokk most nem mesélek róla bővebben az a lényeg hogy elég szar volt... :/ de már túl vagyok rajta :) happy van :D még jó hogy vannak ilyen jó barátaim :) az edzés annyira nem volt valami nagy eresztés na de aztán este az interjú... :D Tudniillik megkért az edzőm hogy adjak interjút egy egyetemi tv-nek a jégkoronggal kapcsolatban :D kicsit izgultam de végül is jó visszajelzéseket kaptam az interjúról, jól sikerült. majd ha fent lesz neten kirakom ide is :) és zárás képen hallgassunk meg Eminemtől a Space Bound című számot:
A hülyeségnek nincsenek határai :)
Sziasztok! :)
Semmi ötletem sincs, hogy mit tegyek ki blogra vagy mit írjak.. nos, most ezt kicsi hugicám megoldotta... kitalálta hogy táncoljunk :P Nekem meg a nagy ötletem a Madagaszkár (szerintem) legjobb zenéje :""D
Riszáljad te is :P x"D
2011. március 20., vasárnap
Ajjaj..
Oh, I think I caught Bieber-fever and it's so so serious! Only one person can cure my fever... Dr. Bieber. I need Dr. Bieber to cure my fever! :"D
Jó nincs semmi gáz, csak kicsit elkapott a hülyeség :D Nem mintha nem lenne mindennapos... :"D
Folytatom...
...If you catch the fever too, just call me and I call Dr. Bieber for you. Dr. Bieber will come here for us. He'll say; "This is not a cold, not a flu, not a sickness. Baby, this is good and doesn't hurt to get this." :D
Na, most ebből kinek mi jut eszébe, ha nem tudja miről szól a dal???;
..."Girl I promise I'll be gentle and we gotta do it slowly..."
..."If you give the first (...) for me, I'm gonna cherish every moment, 'cause it happens once, once in a lifetime.."
..."Everybody says we look cute together, let's make this a night the two of us remember."
..."Before the lights go up and the music turns off, That's the perfect time for me to taste your lip gloss. Your glass slippers and my hand right here, We'll make it before the clock strikes nine."
Szerintetek miről szólhat a dal? ^^" Persze lehet, hogy csak nekem van ennyire.. piszkos fantáziám.. de szerintem tök alap hogy mindenki egyből rosszra gondol... :"D
Oh if only he sings to me that aaaahw:
..."You know you love me, You know You care... Just shout whenever and I'll be there... You are my love, You are my heart and We will never ever ever be apart..."♥
Oh it's today now 0:11 yeeeah I'm soooo sleepy so I say goodbye and thanks to read my stupid-minutes-creation :D Kiss♥
Jó nincs semmi gáz, csak kicsit elkapott a hülyeség :D Nem mintha nem lenne mindennapos... :"D
Folytatom...
...If you catch the fever too, just call me and I call Dr. Bieber for you. Dr. Bieber will come here for us. He'll say; "This is not a cold, not a flu, not a sickness. Baby, this is good and doesn't hurt to get this." :D
Na, most ebből kinek mi jut eszébe, ha nem tudja miről szól a dal???;
..."Girl I promise I'll be gentle and we gotta do it slowly..."
..."If you give the first (...) for me, I'm gonna cherish every moment, 'cause it happens once, once in a lifetime.."
..."Everybody says we look cute together, let's make this a night the two of us remember."
..."Before the lights go up and the music turns off, That's the perfect time for me to taste your lip gloss. Your glass slippers and my hand right here, We'll make it before the clock strikes nine."
Szerintetek miről szólhat a dal? ^^" Persze lehet, hogy csak nekem van ennyire.. piszkos fantáziám.. de szerintem tök alap hogy mindenki egyből rosszra gondol... :"D
Oh if only he sings to me that aaaahw:
..."You know you love me, You know You care... Just shout whenever and I'll be there... You are my love, You are my heart and We will never ever ever be apart..."♥
Oh it's today now 0:11 yeeeah I'm soooo sleepy so I say goodbye and thanks to read my stupid-minutes-creation :D Kiss♥
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)