2010. november 30., kedd

Bolond aki...4.rész

Helóóó!
Hát azt hiszem ma már fel is teszem a 4. részt. De nem valószínű, hogy péntek előtt lesz 5., mert valamikor ki is kéne találni, hogy mi legyen benne ;)


na de előtte ez... hát ez marha nagy. kerestem a dalt amit az egyik oszttársam énekelt föci órán (mer énis ismerem azt) és nézegettem miket adott ki.. na tessék: (káromkodás van benne szal ne túl hangosan)
Ellopták a(z) oroszok/WoWosok a tankot (Katyusa) xD




4.rész

-Ahham oké jól van majd visszahívlak bocsi most le kell tennem. Szia. – sietve raktam zsebre a telómat és mentem vissza Katihoz

~Nappaliban újra:

-Katica szivem most figyelj rám! Nagyon remélem, hogy 1 hét után nem fogtok szakítani Tomival! Ígérd meg hogy közben senki mással nem lépsz félre, még egy csókkal sem csalod meg őt! Nem bocsátom meg, ha összetöröd a szívét! – hadartam

-De… de… mi?? Ismered vagy mi? Kitti nem értelek. – kérdezgetett zavartan

-Csak… Ígérd meg, hogy nem okozol neki csalódást oké? – már kicsit nyugodtabb voltam

-Persze! De mondd már honnan ismered vagy mi van???

-Kérlek szépen 3 éve ő a legjobb barátom és egyben a fogadott bátyám (:D) – próbáltam mosolyogni

Bár nem voltam túlságosan földobva a tényektől, megpróbáltam higgadtan gondolkodni. És most ezzel nem Katit akarom megbántani mert a barátnőm meg minden, de azért Tomi jóval nagyobb helyet foglal el a szívemben, mint ő. És jobb lányt érdemelne.

-Ez komoly? Jéé milyen kicsi a világ…

-Igen… igen tényleg az. De most kérlek tényleg őszintén válaszolj egy kérdésemre! Szereted őt??? – megint kitört belőlem a hiszti

-Igen. De ne legyél már ilyen anyáskodó légy szíves! Majd ő eldönti magénak, hogy neki mi a jó és nem hiszem, hogy azt akarná hogy ennyire beleszóljál az életébe, hiszen a sajátja. Hagy döntse már el ő, hogy mit akar! Te örültél volna, ha annak idején mikor Ádámmal összejöttetek valaki ezt csinálta volna amit most te?! Hát nem hiszem! Úgy hogy szépen kérlek te se csináld! Én sem szólok bele a te dolgodba! – Kati fogta a cuccát és se puszi se pá elviharzott

Az ajtócsapódásra Ádi is kimászott a nappaliba. Én csak álltam a szoba közepén, megszólalni sem tudtam… Csak elkezdtem halkan sírdogálni. Ádi egyből odajött és átölelt. A vállára hajtottam a fejem és próbáltam megnyugodni. Több kevesebb sikerrel…

-Jól van cicám, ne sírj! Mit történt?

-Tönkre fogja tenni! Sokkal jobbat érdemel nála!

-Dehogy. Nyugodj meg oké? – próbált vigasztalni még ha nem is tudta miről van szó

Kicsit később mindent szóról szóra elmondtam neki, és csak remélni tudtam, hogy legalább ő meg fog érteni engem. De csalódnom kellett, mert nem így lett. Ő is ugyanazzal a dumával jött, hogy próbáljak meg nem beleszólni Tomi magánéletébe, meg hogy fogadjam el a választását, és inkább törődjek vele. (Ádival persze)

-Most komolyan féltékeny vagy Tomira, mert próbálom őt megvédeni egy nagy valószínűséggel bekövetkező csalódástól?

-Nem, nem vagyok az. Amúgy ő már tudja, hogy így vélekedsz a barátnőjéről?

-Nem tudja… - vettem vissza a hangerőből

-És ha majd elbeszélgetsz vele erről és ő sem fogadja el a véleményedet az az ő baja lesz… hagyd, úgy b*ssza el az életét ahogyan ő akarja.

-Az ő baja lesz, hogy nem hallgatott rám… - pontosítottam a mondatát

-Pontosan. Érted már? Nem kell ennyit problémáznod rajta.

-Igen… Igazatok van… Nagyon is túlreagáltam a dolgot. Bocsánat. Bocsi, ha úgy érezted, hogy elhanyagollak. – megcsókoltam

-Semmi baj cicám. – úgy tűnik e a „cicám” elnevezés rajtam marad =)

-Föl kéne öltözni, és menjünk el kajálni… Kezdek éhes lenni - ajánlottam

-Hú nekem mondod? Elhasználtam az energiámat arra hogy….. – az a cuki perverz mosoly az arcán… imádom =D

-Jó jó tudom hogy mire kellett.. Csss! Na hát akkor viszont gyerünk siessél azzal az öltözködéssel, mert itthon hagylak!

-Megyek már, megyek anyucica. – ezzel röhögve eltűnt a szobánkban

Kicsit több, mint 10 perc múlva már útra készek voltunk és én vállalkoztam a nemes feladatra, hogy megpróbálom kieszelni, mégis hová menjünk enni. Végül is elindultunk és abban egyeztünk meg, hogy marad a McDonald’s… Utána még sikerült rábeszélnem hogy plázázzunk is egy kicsit.
Hazafelé, mikor sétálgattunk szembejött velünk egy csaj idióta vigyorral a képén. -.-” Azt hittem simán elmegyünk mellette, nem is gondoltam volna, hogy az fog történni ami; megölelte Ádit utána puszi-puszi… de mintha kicsit félrecsúszott volna. Na jó lehet hogy rémeket látok vagy véletlen volt de akkor is! Én tényleg nem vagyok ilyen, de most elkapott a féltékenység.

-Szia Eni. Hát te mi járatban erre felé? – kérdezte tőle Ádi

-Éppen tőled jövök, de nem volt otthon senki. Remélem nem felejtetted el a holnapot. – kacsintott a szőke és a s*eggét riszálva tovább tipegett a 10 centis magas sarkújában

Ez meg ki volt?! – kicsit sem titkoltam a felháborodásomat

-Eninek hívják, az egyik haverom csaja.

-És mi volt az előbb ez az egész?!

-Mi mi mi hát már mondtam neked, hogy holnap dolgom van cica.

-De azt valahogyan kihagytad, hogy egy ilyen lánnyal mész.

-Milyen lánnyal? Szerintem normális. És különben is haverom is jön majd. Nyugivan ;) – mosolygott

-És én miért nem mehetek veletek??

-Hááát ööö... – na itt bukott le

-Na jó, ha visszaértünk hozzátok, én hazamegyek. Otthon is kell lenni egy kicsit nem? Majd holnap felhívhatnál.

-De Kitti! – próbált volna mentegetőzni, de belátta hogy ezzel nem sokra menne

Amíg odaértünk a házukhoz én egy szót nem szóltam. Ádi soha sem tudott jól hazudni, főleg nekem nem. Ha addig élek is, kiderítem, hogy minek megy akárhová is azzal az… Enivel vagy kivel. Komolyan mondom nem értem… Miért pont két nappal a szülinapom előtt kell „összevesznünk”? Ja és azt sem hiszem el, hogy holnap az a csávó is velük lesz… Nem értek én már semmit sem.
Otthon senkit nem találtam a házban, csak egy üzenet várt a hűtőre téve:
„Vasárnap, késő este jövünk haza, vigyázz magadra!”
Hát szuper mondhatom.
Unalom ellen kerestem pár jó DVD-t és estig fel sem keltem a tv elől. A harmadik filmre már nem tudtam odafigyelni, annál inkább Enin és Ádin járt az eszem… Vajon mi ez az egész??? Meg fog vele csalni??? Vagy mi van???

komiiikat szivesen olvasgatnék^^ pusziii♥♥♥

2010. november 29., hétfő

Majd holnap ;-)

Hi everyone!!
Háááát kezdem azzal, hogy sztori részt csak holnap vagy holnap után teszek fel, de az adhat kitartást hogy már elkezdtem írni az 5.et is!!! Csak abba kellett hagynom mert már fájt tőle a kezem és nemakarom hogy komolyabb bajom legyen belőle xD Na mind1.
A mai napom hát egészen jó volt. Végre nem unatkoztam és nevethettem minden hülyeségen. Már hiányoztak egy páran :D
A holnapi napra lelkileg is fel kell készülnöm: fizika doga, töri doga, suli után fogorvos. Na???
Ja és amúgy ma húztunk karácsonyra. Sajnos nem írhatom le hogy kit, mert elképzelhető hogy ő is olvasná ezt. Nem félreérteni, direkt mondtam úgy, hogy Elképzelhető illetve Olvasná (feltételes móód XD) . Azaz ki van zárva hogy SK-t húztam :D Sajnálom,mert neki legalább lenne ötletem hogy mit vegyek/vaagy csináljak.., de így... ráadásul hogy fiút húztam hajjajj nehéz dolgom van.. :S Nembajj majd megoldom valahogyan. ^^
Puszii mindenkinek♥♥♥


imádom: Drake Bell- Found a Way


Drake Bell - Lonely



Drake Bell - Down we fall



Drake Bell - Wrong side of the Sun



Miley Cyrus - Can't be tamed



Miley Cyrus - Who owns my Heart

2010. november 27., szombat

Nem tudom...

Helló!
Jaj emberek mi legyen velem? Azthittem hogy biztos vagyok abban amit csinálok de úgy érzem kétségek is felmerülnek.... lehet hogy csak azért mert ez az egész dolog nagyon új nekem vagy nemtudom.... de mindenesetre el fogok gondolkozni hogy hogyan is tovább...... Most hiába, nem tudom magam az "élj a pillanatnak" lifestyleomhoz tartani magamat...túl sokat gondolkozok a jövőn és ez nemjó..már  megszoktam hogy nemkell előre terveznem de most nagyon is kellene :S 
Ja és sztori résszel el vagyok maradva, egyenlőre nem volt ötletem hogy mi legyen most az érdekes dolog Kittivel és Ádámmal márpedig hogy fent tartsam az érdeklődést, valami olyat kell kitalálnom amiért muszáj lesz tovább olvasni ;) Ha hétfőig nem fejezem be, akkor beviszem a suliba és remélem hogy SK♥, Dzsoffy♥ vagy Fanni♥ segíteni fognak nekem kitalálni  :))♥


Avril Lavigne - Alice (Underground)



ááá ez tündérii:
Jumping foal



OMG na ez nem semmi!!!:
Ki mondta hogy nem tudnak repülni?   
Ha valaki tudja mi a music címe ami megy alatta feltétlenül mondja meg!! kösszke. (:

2010. november 25., csütörtök

Bolond aki...3.rész

Hi everyone!
Ma nem volt semmi érdekes de nem húzom az időt, itt a 3. rész. Már a 4.et is elkezdtem de valószínűleg csak hétvégén, vagy jövőhéten lesz folytatás ^^


3.rész

Remélem senkinek nem kell túlzottan részleteznem a dolgokat. El tudnám én mesélni pillanatról pillanatra, hogy milyen leírhatatlanul csodálatos volt, de inkább maradjon az első a mi titkunk! Talán, de csak talán később beszélek majd róla részletesebben.
Ádi vállán volt a fejem és úgy feküdtünk csöndben már egy ideje. Nem nagyon tudtam mit mondani.

-Köszönöm. Nagyon szeretlek! – mondtam neki

-Én is téged. De ugye neked is jó volt?

-Ez nem is kérdés! 2 éve nem gondoltam volna hogy eddig kibírod és ennyit vársz vele…

-Dilis vagy cicám. Amíg te nem akartad én nem erőltettem. Ez nem csak rólam szól. És csak is a legjobbat akarom a Hercegnőmnek!

-Imádlak szőke Hercegem! Te hallod én lovagolni akarok. – álltam elő az ötlettel

-He?? – hülyén nézett rám, az arcára volt írva hogy félreértette…

-Bolond! Igazi lovon gondoltam…

-Én nem is vagyok elég jó? – kérdezte

Egy „eztmostfejezdbe” pillantással megoldottam a helyzetet.

-Komolyan gondoltam! – vágtam rá

-Áhh hát meg akarsz te engem ölni?

-A világért se! De olyan nyuszii vagy. Én annyira szivesen kipróbálnám.

-Isten ments! Aztán még ledob az a nagy állat és ott maradsz örökre neee akarjad. – oktatott ki

-Rosszabb vagy mint apám! Na jó azt azért nem, de most miért ítélsz el valamit úgy, hogy nem is tudod milyen?

-Jó neharagudj, igazad van. – mondta

-Na azért! – imádom ha igazat ad nekem még akkor is, ha az ellenkezőjét gondolja

-Ajj… de akkor még föl is kell öltözni, fel is kéne kelni az ágyból, fürdőszobai dolgok, reggeli meg minden… - próbálkozott

-Mmm…. Ez nagyon sok minden…Ne menjünk ma sehova! – a meggyőző képessége ismét hatással volt rám.

Éppen amikor bekapcsoltam a tévét, valaki csöngetett. Mivel rajtunk kívül jelenleg senki már nincs a házban, egy sóhaj kíséretében magamra vettem a köntösöm és mivel Ádi meg se mozdult, kénytelen voltam elindulni ajtót nyitni. Nagy meglepetés fogadott. Kati, a mondhatni legjobb barátnőm állt előttem hatalmas mosollyal az arcán.
Amúgy egy osztályba járunk ezért is lepett meg, hogy hétvégén felkeresett…És amúgy nem mindig vagyunk ám felhőtlen békében. Egyszerűen kikészít a pasijaival…és egy kis ribanc, de azért lájkolom a hülye fejét nekije :D

-Szijaaaa! – ugrott a nyakamba

-Sziaa. Wáccáp csajszi? (wáccáp=what’s up=mizujs)

-El kell mesélnem valamit. – mondta

„jajj ne biztos már megint összeszedett valami csávót és arról fog áradozni itt nekem….”-gondoltam magamban

-Jó, gyere be, ha kérsz kávét vagy teát ott van a konyhában, szolgáld ki magad, mindjárt jövök. – ezzel eltűntem

~A hálószobánkban:

-Na, ki volt az? – érdeklődött Ádám

-Katica-mesedélután következik, öltözködj kicsikém!!!

-Nemár. Neeee. Nemakaroooom. – nyafogott, mint egy óvodás

-Maradj már! Nem marad sokáig. Túl fogod élni… - közben felöltöztem és visszamentem a nappaliba. Ádit hagytam még kicsit tévézni. :D

~Nappaliban:

-El sem tudod képzelni mi történt velem! – kezdett bele a történetbe barátnőm

-De, el tudom képzelni. De viszont te az életben nem fogod kitalálni, hogy velem milyen jó dolgot csinált Valaki! – most én beszéltek, előbb én mesélek nah végre :D

-Ööööö ….ki csinálta veled? –gondolkozni kezdett mert nem válaszoltam- Jaa Ádám ugye? Persze..

-Te lökött szőke, hát naná hogy Ő… ki más? És és és elmondhatatlanul jó volt és ah és wáá…. – értelmes hozzászólásom

-Ááááá csak nem megvolt??? Véégre jaj deszupeeer! – ujjongott és megölelt

-Héé csöndesebben! Nem csak ketten vagyunk itthon! Ádám azt hiszem még alszik. Na mindegy, és veled mi az újság?

-Tegnap voltam egy házibuliban az egyik barátnőmmel… és az éjszakát a házigazdával töltöttem… és azt hiszem hogy beleszerettem! Kitti ezt most tényleg nagyon komolyan gondolom és olyan jó érzés, azt hiszem szerelmes vagyok… - látszott rajta, hogy most igazán boldog

-Jujj dejóóó! Nagyon örülök! Hogy hívják a szerencsést?

-Tomi. – mosolygott

-Tessék? És… hogy néz ki? – valamiért rosszat feltételezek vagyis.. ajjaj valami nem stimmel….házibuli tegnap.. Tomi nevű srác… Kati azt mondta egész éjjel vele volt… én pedig egész éjjel nem láttam Tomit (tudjátok legjobb barátomat) valamiért nem tetszik nekem ez a dolog…

-Hát, hasonlít kicsit Ádámra, csak magasabb, fekete a haja és izmosabb. Ééés csokis Axe-t használ :D – áradozott Kati

-Bocsi telefonálnom kell egyet – félrevonultam

~Telefon:

-Halii Partyarc! – az én Tomimat hívtam föl

-Csá! Zsír volt a buli csajszi? – kérdezte

-Alap, kiRaj volt mint mindig! És amúgy te hol voltál? Egész éjjel nem láttalak!

-Uh tényleg elfelejtettelek felhívni! Képzeld, összejöttem egy igazi istennővel. Katicának hívják. – mesélte boldogan… mint aki… szerelmes… ez nem vall rá.

Oké most leesett minden… ugyanabban buliban voltunk tegnap illetve ma Katival… és az én Tomimmal jött össze. És ahogy hallottam a hangján, ő komolyan gondolja, amit csinál, de viszont Katiról tudni kell, hogy nem tud túl sokáig megmaradni egy pasi mellett. Jaj ne! Nem akarom, hogy az én kicsi „bátyám” padlóra kerüljön a barátnőm miatt!!!

kommenteljetek légysziiiii *-* puszii♥♥♥

2010. november 23., kedd

Bolond aki...2.rész

Haliiii!!!
Ma versenyen voltunk, láttam egy-két cukiságot :D de nincs egyéb kommentálni valóm a mai napról. Nagyon nagyon örülök a kommenteknek. Ma is teszek föl egy részt remélem tetszeni  fog a folytatás ;-)ja és bocsi, tudom, hogy kicsit rövid lett de ígérem hogy a 3. hosszabb lessz!


2.rész

-Na mit akarsz tökmag?? – Ádám

De amúgy csak úgy mellékesen mondom az a két srác jó ha volt 14 éves… csak a pia miatt volt ilyen nagy a szájuk.

-Ne csináld már! Két ilyen kis taknyos senkire pazarolni azt az időt, amit smárolással is tölthetnénk… - mondtam cukkolva a kissrácokat és le is kaptam Ádit

-Kellesz nekem! Úgyis az enyém leszel! – nem adta föl a próbálkozást

-Na gyere! Mit csinálsz vele? – álltam elé hogy Ádival ne essenek egmásnak

Elindult felém. Ádi kicsit értetlenül nézett rám, de egy „neaggódj” pillantással tudattam vele, nincs gáz.
Bár őszintén szólva beszámíthatatlan állapotban voltam én is és magam sem sem nagyon tudtam hogy mit csinálok valójában..
De a busz hirtelen lefékezett és a sofőr kijött a vezetőfülkéből.

-Elmondaná nekem valaki, hogy mit randalírozik négy ilyen taknyos kölyök az éjszaka közepén részegen az ÉN buszomon? He? Na akkor jegyeket, bérleteket kérek! Most! – mondta a hapsi vörös fejjel.

-Tessék. – Ádámmal megmutattuk neki a bérletünket és leültünk.

A két kiscsávó kussban állt…

-És ti? Mii? Nincsen semmi? Na takarodjatok kifelé innét haza a mucsaröcsögei földekre szántani! – kinyitotta nekik az egyik ajtót és újra elindultunk. Látszott rajta hogy falusi embör… :D

Másnap reggel mikor felkeltem Ádám nem volt mellettem. És naagyon fájt a fejem is.. Mikor kimásztam az ágyból nyílit az ajtó és megjelent Ádi két bögre teával.

-Jó reggelt vadmacskám! – köszönt

-Vadmacska?? Hát ez meg honnan? – érdeklődtem

-Hát tudod mikor tegnap, vagyis már ma hazaértünk akkor… - vigyorgott

-Miii? Uram Isten! Mit csináltam? – kicsit kétségbeestem… semmire sem emlékszem… és mi van ha..ha AZT csináltuk és és és nem emlékszem jaaaaj.

-Seeemmit csak kicsit nekem estél és nem tagadom én is rád voltam állva… de nem történt meg nyugi! Emlékszem még mit mondtál mikor összejöttünk…

-„Addig nincs semmiféle action (xD) amíg mindketten teljesen kész nem vagyunk rá.” Fúúj ez nagyon jókislányos volt… - idéztem fel magamat

-Kicsit tényleg az. De nem baj. Amúgy hoztam neked fájdalomcsillaőítót.

-Köszi édes vagy hogy gondoltál rám. – bevettem – de miért tereled a témát?

-Nem tudom. – mondta

-Ne hazudj! – megcsókoltam. Közben a kezem kicsit lejjebb tévedt…

-Igen?? – nézett rám meglepetten

Be kell valljam már régóta kívántam őt…csak.. nem tudom na.

-Let’s have a party! I want feel you! NOW! ;P
 (magyarul: Partizzunk! Érezni akarlak! Most! Ezt azoknak akik nem tudnak angolul J )

Komikra nagyon számítok :)♥♥♥

2010. november 22., hétfő

Újítások..+ Bolond aki.. 1.rész

Hi everyone!
Napi beszámoló most nincs vagyis csak annyi h nagyóóóón biiig lájk nap volt a maiiii :DÉs ezentúl a sztori részek elejére fogok írni és akkor is csak röviden ennyi lenne az új.^^
Szóval ma felrakom a sztori első részét....... én remélem hogy tetszeni fog, de ha mégsem lenne így az sem baj ;D
Naponta nem fogok tudni felrakni részeket mert azért valamikor meg is kéne írni azokat meg időm sem mindig van rá, de megpróbálok hetente felrakni 1-2-t. Akivel meg személyesen ismerjük egymást nagy előnye hogy füzetbe is írom....:P :D na tessék:



Bolond aki…

1.rész

-Hey, gyere már! Így is elég szép vagy már! – lépett be a fürdőszobába Ádám

-Jól van, jól van mindjárt kész vagyok. – mondtam és végleg tökéletesítettem a sminkemet

Kitti vagyok, 15 éves és Budapesten élek. A családom nem valami nagy szám, én is mellékes vagyok a számukra. Ez egyáltalán nem zavar, hiszen általában többet vagyok a barátommal, mint otthon. Az ő szüleivel nagyon jóban vagyok, így nincs ellenükre, ha heti 3-4szer náluk alszok. Lassan már én is családtagnak számítok nekik. Nem is csoda, mert Ádámmal már középsuli előtt kezdtünk járni, 2 éve. Sikerül nekem is bekerülnöm abba a gimibe ahová ő is jár. Akkor 9.es volt én meg 8. Mikor én lettem 9.es tapasztaltam, hogy nem túl jó tanuló… Egy jópárszor vesztünk össze amiatt, hogy mikor ő bulizni akart volna menni, én rábeszéltem hogy maradjunk otthon tanulni. Utálta amikor ezt csinálom, de mára már megszokta, hogy ilyen vagyok. Ha velem akar lenni el kell fogadnia, hogy ilyen „jókislány” vagyok… bár mostanra már kevésbe érdekel a suli. Nem is értem hogyan tudtam eddig minden délután estig tanulni… Ma is (igaz hogy péntek van) de megyünk partyzni a legjobb haveromhoz, Tomiihoz. Róla annyit kell tudni, hogy nagyon helyes, jófej és naggggyon imádom. Ádi sokszor volt rá féltékeny. Megbeszéltük már ugyan egy párszor hogy fölösleges annak lennie mert nincs rá oka de tudom, hogy nem szivesen jön ma velem Tomi bulijára. Fogadni mernék csak azért jön hogy vigyázzon rám. Azt lehet elfelejtettem mondani, Tomi rengetegszer bepróbálkozott nálam de sosem járt sikerrel. Szóval Ádám ezért „félt” engem tőle… azt hiszi engedek a csábításnak. Kis hülye, de azért imádom. Különben is Tomi olyan nekem mintha a bátyám lenne. Még 7.be ismerkedtünk meg a koripályán, ő akkor volt 8.os. Ha valaki nem értené: most én 10.es, Ádi és Tomi 11.esek. Én és Ádi egy suliba járunk, Tomi viszont valahová messzebbre, de mindegy ez annyira nem fontos.

-Minek kell egy kiló vakolat? Anélkül is szép vagy! És szerintem már túl hideg van egy ilyen szoknyához, nem???

-Nem. Lécci ne csináld ezt! Csak neked öltöztem így föl! – mosolyogtam rá, de tudtam ez célzásd volt..

-Jójó, bocsi. Na indulás.

-Oké. A végén még el fogunk késni, azt meg nem szeretném!

Már majdnem teljesen lement a nap. Mire jött a busz, besötétedett. Én szeretek este mászkálni az utcán, de Ádám mindig nagyon félt… azt szokta mondani, hogy túl szép vagyok. Annyira szeretem…
Kb. fél óra kellett mire végre odaértünk. Becsöngettem és egy perc sem telt el, máris nyílt az ajtó. Szemben találtam magam Tomival, két csajjal az oldalán.

-Szijaa! – elhúzódva a lányoktól átölelt

-Mizujs Partyarc? – egy puszit nyomtam szokás szerint az arcára

-Zsííír a buli! Csá tesó. – Ádámmal lepacsiztak és bementünk.

-Na és találtál már valami jó csajt magadnak? Ők az előbb kik voltak? – kérdezte Ádám és én meg észrevétlenül a lábára tapostam hogy ugyan fejezze be sőt inkább el se kezdje!

-Nem, nem még senkit. Volt már pár jó kiscsaj, de csak egy-egy estére. Úgy mint az előbbi két cicababa. – vázolta fel a helyzetet Tomi vigyorogva

-Ehh te szoknyapecér.. – kommentáltam

-De most mért? Minden este más csaj. Tök buli nem? – kacsintott Ádi

-Miiiiiiiii? De…. nade… te… - színleletem a felháborodást

-Nyugi már, csak vicc volt! – ijedt meg

-Dilis fejű idióta Te! Szerinted nem tudtam? – nevettem

-Ha-ha-ha. Inkább gyere igyunk valamit.

Tomit az este folyamán már nem láttam/láttuk. A buli nagyon szuper volt… raj zenék és még a társaság is jó volt. A pia a kellő kedvet is megadta mindenkinek. /Habár Ádi nem ivott sokat csak egy kicsit a sajátkészítésű koktélomból. Abban volt minden: tettem bele jó sok vodkát, kicsit narancslevet, tényleg kicsi pálinkát meg további finomságokat. Én kb. 3szor kevertem ugyanezt./ Egy óra körül jobbnak láttuk ha hazaindulunk mert kezdett elvadulni a népség. Pontosabban az üvegezést kezdtük el kissé durván játszani és hogy megmondjam a tutit, nincs kedvem egy buliban, részegen, mindenki szeme láttára..khm….szépszóval fogalmazva szerelmeskedni Ádámmal. Szóval na értitek ugye?
Hála istennek elértük a buszunkat és nem kellett egy órát /vagy többet/ várni a következőre. Akkor még üres volt, de később fölszállt két segg részeg srác… mondjuk én sem voltam beszámítható állapotban, de ők…húú..

-Szija cica van gazdád? – szólt oda az egyik a busz másik feléből

-Van és képzeld, nem szereti a patkányokat. – állt elém Ádi

-Jujj cicababa micsoda pasid van neked… - a másik fiú

-Tiéd ez a bombázó csajszi? Na majd meglátjuk! – mondta a csávó és elindult felénk, jelezve hogy bunyót akar…

Folyt.köv. ;-) ÉS HA NINCS LEGALÁBB 1 KOMMENT NINCS FOLYT.KÖV.♥♥♥

2010. november 17., szerda

Semmihez nincs kedvem..

Hejj!
Tudom hogy régen nem írtam már de egyszerűen nem volt kedvem ideülni a géphez.. sőt mostanában semmihez nincs kedvem nem hogy még sulibamenni meg iesmik. Jobb kedvem lenne ha nem fél7kor kéne fölkelnem és gyakra 3kor hazaérnem + tanulni meg lecke meg f*sztudja még mik.. Elegem van már mindenbőőől! Legszivesebben 3 emberrel (legjobbakkal B.E., D.Zs. és S.K. ;)) együtt elköltöznék oda ahol csak mi lennénk... olyan jó lenne! Csak mi és senki más! Most emg még itt van az erzsébetnapra is az a forgatókönyv is meg wáá jó ötlet meg minden de... nem is tudom.. nemszeretek táncolni.. bár egyeseknek jól megy a seggrázás :D :P Ma még azok közé a ,,szerencsések" közé is tartoztam akik láthatták Barnabást JSezni.. nem is tudooom... kicsit nehéz felfogású szegényke még énis megértettem amit neki kellett volna és AKKORIS MEGTUDOM CSINÁLNI NAA!!! :D :D :D Aztán a ,,lezbikus" jelzőt is megkaptam köszönöm szépen... de nemakartam bebizonyítani h nemvagyok az mert azért az mégis milyen lett volna már na neem ..ja és remélem érti akire vonatkozik :D xD Előkésztiő jó volt 92%os magyarfelvételi na na?? enyimé lett a legjobb xD de amit most írtunk az nehezebb is volt és rosszabbul is sikerült. mind1
Ja és csodálom h még nem öregedtem meg mivel annnyira de nagggyóóóón kiváncsi vagyok már valamire hogy csak na. Az a valami az az ami majd az emlékkönyvembe lesz valakitől aki nagyonnagyon sokat jelent nekem és ha valaki mégegyszer azt merészeli mondani h a szerelmem azt eskü megverem! mert nem az istenem mit nem lehet felfogni azon h ööö... jó barát? :) Mert tényleg semmi több! Ami volt volt ennyi már vége....
Aztán valamelyik nap elkezdtem azon aggodalmaskodni hogy mi lesz az én szülinapomon.... (febr. 20 :D) mert ugye minden oszttárs csajt megakarok hívni deee... van egy kis akadálya ennek... mert Nem szeretném ha majd az lenne h egyesek lefoglalják magukat valakivel akivel szinte mindennap. Szoval szeretném ha ez a nap majd csak rólam szólna és nem arrol hogy ők 3an egymást terrorizálják... ez lesz majd a feltétel: csak akkor jöhetnek el (2en valakik) ha hozzá sem szólnak a 3. valakihez. Tudom hogy ez így most nem igazán érthető de én tudok valakit aki biztosan érti! És nekem is jól esik most ezt leírni. Amugy meg még szerintem az sem biztos hogy a 3.valaki el akar majd jönni mert hát csajokkal körülvéve de én azért remélem mondjuk még az sem biztos hogy tartok bulit............. :))
Holnap kémia dolgozat ááááá olyan egyest fogok kapni h kilóg a naplóból... bár az új ülésrend szerint olyan helyen ülök hogy 5ösre le tudom lesni hahaha. vagyis csak akkor ha középen ül akiről leshetünk barátnőmmel. márpedig én aztmondom hogy középre fog ülni és kész! Hallottad?? remélem olvasod!! :P
Na pusziiii jóéjjszakát♥♥♥
Riszáljad Te is!!!! :P