Hejj!
Tudom hogy régen nem írtam már de egyszerűen nem volt kedvem ideülni a géphez.. sőt mostanában semmihez nincs kedvem nem hogy még sulibamenni meg iesmik. Jobb kedvem lenne ha nem fél7kor kéne fölkelnem és gyakra 3kor hazaérnem + tanulni meg lecke meg f*sztudja még mik.. Elegem van már mindenbőőől! Legszivesebben 3 emberrel (legjobbakkal B.E., D.Zs. és S.K. ;)) együtt elköltöznék oda ahol csak mi lennénk... olyan jó lenne! Csak mi és senki más! Most emg még itt van az erzsébetnapra is az a forgatókönyv is meg wáá jó ötlet meg minden de... nem is tudom.. nemszeretek táncolni.. bár egyeseknek jól megy a seggrázás :D :P Ma még azok közé a ,,szerencsések" közé is tartoztam akik láthatták Barnabást JSezni.. nem is tudooom... kicsit nehéz felfogású szegényke még énis megértettem amit neki kellett volna és AKKORIS MEGTUDOM CSINÁLNI NAA!!! :D :D :D Aztán a ,,lezbikus" jelzőt is megkaptam köszönöm szépen... de nemakartam bebizonyítani h nemvagyok az mert azért az mégis milyen lett volna már na neem ..ja és remélem érti akire vonatkozik :D xD Előkésztiő jó volt 92%os magyarfelvételi na na?? enyimé lett a legjobb xD de amit most írtunk az nehezebb is volt és rosszabbul is sikerült. mind1
Ja és csodálom h még nem öregedtem meg mivel annnyira de nagggyóóóón kiváncsi vagyok már valamire hogy csak na. Az a valami az az ami majd az emlékkönyvembe lesz valakitől aki nagyonnagyon sokat jelent nekem és ha valaki mégegyszer azt merészeli mondani h a szerelmem azt eskü megverem! mert nem az istenem mit nem lehet felfogni azon h ööö... jó barát? :) Mert tényleg semmi több! Ami volt volt ennyi már vége....
Aztán valamelyik nap elkezdtem azon aggodalmaskodni hogy mi lesz az én szülinapomon.... (febr. 20 :D) mert ugye minden oszttárs csajt megakarok hívni deee... van egy kis akadálya ennek... mert Nem szeretném ha majd az lenne h egyesek lefoglalják magukat valakivel akivel szinte mindennap. Szoval szeretném ha ez a nap majd csak rólam szólna és nem arrol hogy ők 3an egymást terrorizálják... ez lesz majd a feltétel: csak akkor jöhetnek el (2en valakik) ha hozzá sem szólnak a 3. valakihez. Tudom hogy ez így most nem igazán érthető de én tudok valakit aki biztosan érti! És nekem is jól esik most ezt leírni. Amugy meg még szerintem az sem biztos hogy a 3.valaki el akar majd jönni mert hát csajokkal körülvéve de én azért remélem mondjuk még az sem biztos hogy tartok bulit............. :))
Holnap kémia dolgozat ááááá olyan egyest fogok kapni h kilóg a naplóból... bár az új ülésrend szerint olyan helyen ülök hogy 5ösre le tudom lesni hahaha. vagyis csak akkor ha középen ül akiről leshetünk barátnőmmel. márpedig én aztmondom hogy középre fog ülni és kész! Hallottad?? remélem olvasod!! :P
Na pusziiii jóéjjszakát♥♥♥
Riszáljad Te is!!!! :P
2010. november 17., szerda
2010. november 12., péntek
No name
Csááó!
Mai napról annyit, hogy egyszóval szar volt. A legrosszabb az a fizika dolgozat volt... főleg hogy egésznap szarulvoltam(N) A tesiről ne is beszéljünk wááá én komolyan féltem... 7 fiúval kosarazni...félelmetes volt... bár mondjuk peti..xD kb az én szintemen van...xD na mindegy. Barátnőm meg beteglett szegénykém úgyhogy suli után hozzá vezetett az utam. Pontosabban egy másik barátnőmmel mentünk hozzá (: jól elvoltunk.....:P
Itthon tökre unatkozok... akivel msnezhetnék éppenséggel nem ér rá kockulás nélkül nincs ám élet neeeem neeem niincs.... na mind1 ezvan. Aztán mostmeg átszúrtam a fülemet..:D Akkor nemfájt de most kicsit igen mer a fülbevalónak a vége vastagabb mint a tű :D de nagyon jó :D De azabaj hogy Most megint unatkozooook... ááá :S
0:45nél a legcukibb :D Olyan kis aranyos alig tud beszélni de már Dzsásztint énekel :D Bár hogy tényleg értékelni tudd a kislányt, ismerned kell az eredetit vagy legalább a szövegét.. :P
2 éves Justin Bieber fan
Mai napról annyit, hogy egyszóval szar volt. A legrosszabb az a fizika dolgozat volt... főleg hogy egésznap szarulvoltam(N) A tesiről ne is beszéljünk wááá én komolyan féltem... 7 fiúval kosarazni...félelmetes volt... bár mondjuk peti..xD kb az én szintemen van...xD na mindegy. Barátnőm meg beteglett szegénykém úgyhogy suli után hozzá vezetett az utam. Pontosabban egy másik barátnőmmel mentünk hozzá (: jól elvoltunk.....:P
Itthon tökre unatkozok... akivel msnezhetnék éppenséggel nem ér rá kockulás nélkül nincs ám élet neeeem neeem niincs.... na mind1 ezvan. Aztán mostmeg átszúrtam a fülemet..:D Akkor nemfájt de most kicsit igen mer a fülbevalónak a vége vastagabb mint a tű :D de nagyon jó :D De azabaj hogy Most megint unatkozooook... ááá :S
0:45nél a legcukibb :D Olyan kis aranyos alig tud beszélni de már Dzsásztint énekel :D Bár hogy tényleg értékelni tudd a kislányt, ismerned kell az eredetit vagy legalább a szövegét.. :P
2 éves Justin Bieber fan
2010. november 11., csütörtök
Semmi extra..
Csáó.
Mai napról nincs mit mondanom. A sztoriról annyi hír van, hogy most fogom befejezni az első rész begépelését és elkezdeni a második rész írását füzetbe. Ja amúgy tudom hogy nagyon béna vagyok, de nem tudtam megcsinálni hogy a sztori majd külön legyen a "napi beszámolóktól" szóval úgy lesz, hogy a sztori részek elején lesznek majd ezek. Bocsi tényleg nemtudom megcsinálni de örülnék neki ha lenne valaki aki tud segíteni és átjönne és megcsinálná velem! Na pusziii♥
Na ez az amit nem tudok megunni! Nálam 100% röhögőgörcs főleg a vége: Lila Liba
Mai napról nincs mit mondanom. A sztoriról annyi hír van, hogy most fogom befejezni az első rész begépelését és elkezdeni a második rész írását füzetbe. Ja amúgy tudom hogy nagyon béna vagyok, de nem tudtam megcsinálni hogy a sztori majd külön legyen a "napi beszámolóktól" szóval úgy lesz, hogy a sztori részek elején lesznek majd ezek. Bocsi tényleg nemtudom megcsinálni de örülnék neki ha lenne valaki aki tud segíteni és átjönne és megcsinálná velem! Na pusziii♥
Na ez az amit nem tudok megunni! Nálam 100% röhögőgörcs főleg a vége: Lila Liba
2010. november 10., szerda
Csak röviden..
Na hellóó!
Most csak röviden tudom leírni a mai napot. 2irodalomóra egész elviselhető volt főleg úgy, hogy közben hallgattam a 96.4et a telómon avagy Roxy rádióóóóóó xD matek fizika elment... angol témazáró nagyon laza volt :P osztályfőnöki az meg osztályfőnöki na... Kecske-módra :P
Amúgy a sztoriból már meg van az 1. rész füzetben, a 2.at holnap kezdem el írni. Azt ,hogy mikor kezdem el begépelni még nem tudom megmondani, ez majd úgy adódik ahogy lesz időm...és úgy tervezem hogy párhuzamosan írom és gépelem be szóval nem kell majd heteket várni egy-egy részre /mint nagyon sok sztorinál/ :) De szerintem egész jó lesz a történet. Viszont amit az előzőekben írtam nem igaz, mert Köze Sem Lesz ahhoz a sztorihoz amit nem rakhatok föl. Teljesen külön van tőle. A címe "Bolond aki..." E/1 azaz egyesszám első személyben írom. :)
Pusziii jóéjjt! és köszönöm mindenkinek aki elolvasta ♥♥♥
Katy Perry - FireWork
Most csak röviden tudom leírni a mai napot. 2irodalomóra egész elviselhető volt főleg úgy, hogy közben hallgattam a 96.4et a telómon avagy Roxy rádióóóóóó xD matek fizika elment... angol témazáró nagyon laza volt :P osztályfőnöki az meg osztályfőnöki na... Kecske-módra :P
Amúgy a sztoriból már meg van az 1. rész füzetben, a 2.at holnap kezdem el írni. Azt ,hogy mikor kezdem el begépelni még nem tudom megmondani, ez majd úgy adódik ahogy lesz időm...és úgy tervezem hogy párhuzamosan írom és gépelem be szóval nem kell majd heteket várni egy-egy részre /mint nagyon sok sztorinál/ :) De szerintem egész jó lesz a történet. Viszont amit az előzőekben írtam nem igaz, mert Köze Sem Lesz ahhoz a sztorihoz amit nem rakhatok föl. Teljesen külön van tőle. A címe "Bolond aki..." E/1 azaz egyesszám első személyben írom. :)
Pusziii jóéjjt! és köszönöm mindenkinek aki elolvasta ♥♥♥
Katy Perry - FireWork
2010. november 9., kedd
Ez nem az én napom...
Hellóóó!
Ma reggel elaludtam....ha apám nem kelt föl tuti alszok 8ig. Aztán mikor megyek föl a lépcsőn éppenhogy nem estem orra...ha nemrakom előre a kezem ja még a lépcsőforduló után majdnem levertem egy képet a falról... ooookkéé király jol kezdődik a reggel. Suliba is a lépcsőkkel volt bajom...xD Csodálom hogy tesiórán a kosárlabdával nem törtem el az ujjam :D A balszerencse folytatódott itthon...be akartam csukni az ablakot és az ágyam széléről olyan qrva nagyot estem hogy csak na. Most alig tudok ülni meg menni mert a seggemet is bevertem áúúúúh...=/
Mikor átmentünk technikára...húú...kicsit voltam ám csak ideges -.-" de semmigáz túléltem ^^*
Ja amúgy meg előkészítő nemvolt túl jó...ez a felvételi sikerült a legrosszabbul eddig. :S Hmm de utána már azért jóó volt^^ :P :)
Most meg éppen gondolkozok hogyan kezdjem el az új sztorimat. Annyi már megvan hogy négy főszereplő lesz Kitti, Ádám és Tomi. A negyediket még nem tudom de ő csak később jön majd a képbe ugyhogy még nemlényeg :) Ja és köszönöm annak aki segített kitalálni a neveket.<3
Na nagyjából ennyi a mai nap :D Ja még valami: Barnabás igencsak reménytelen tanítvány..soha nem fog megtanulni JSezni ;) Továbbra is mondom: lehet kommentelni is!!! Puszii<33
Katy Perry - Teenage Dream
Ma reggel elaludtam....ha apám nem kelt föl tuti alszok 8ig. Aztán mikor megyek föl a lépcsőn éppenhogy nem estem orra...ha nemrakom előre a kezem ja még a lépcsőforduló után majdnem levertem egy képet a falról... ooookkéé király jol kezdődik a reggel. Suliba is a lépcsőkkel volt bajom...xD Csodálom hogy tesiórán a kosárlabdával nem törtem el az ujjam :D A balszerencse folytatódott itthon...be akartam csukni az ablakot és az ágyam széléről olyan qrva nagyot estem hogy csak na. Most alig tudok ülni meg menni mert a seggemet is bevertem áúúúúh...=/
Mikor átmentünk technikára...húú...kicsit voltam ám csak ideges -.-" de semmigáz túléltem ^^*
Ja amúgy meg előkészítő nemvolt túl jó...ez a felvételi sikerült a legrosszabbul eddig. :S Hmm de utána már azért jóó volt^^ :P :)
Most meg éppen gondolkozok hogyan kezdjem el az új sztorimat. Annyi már megvan hogy négy főszereplő lesz Kitti, Ádám és Tomi. A negyediket még nem tudom de ő csak később jön majd a képbe ugyhogy még nemlényeg :) Ja és köszönöm annak aki segített kitalálni a neveket.<3
Na nagyjából ennyi a mai nap :D Ja még valami: Barnabás igencsak reménytelen tanítvány..soha nem fog megtanulni JSezni ;) Továbbra is mondom: lehet kommentelni is!!! Puszii<33
Katy Perry - Teenage Dream
2010. november 8., hétfő
Hááát....
Haliii!
Kezdem a tegnap esténél.. Mást 8kor majdnem elaludtam, de nekem akkor is meg kellett várnom amíg elkezdődik az MTV EMA és Dzsásztin Bíbör feljön a chatre. Amúgy kicsitnagyon kamu volt mert azt mondták, hogy lehet tőle kérdezni ő meg válaszol majd. Aha aha persze, biztosan olvasta a kérdéseket meg mindent amit írtunk, de 1óra alatt semelyik kérdésre nem írt semmit... Így hát negyed 11kor mint valami félholt elmentem aludni -.-" Reggel 6:30....ébresztőóra --> nemakaroksulibamenni-hisztiroham és visszaaludtam.. kb 10percre xD Reggel bent a suliba unatkoztam amíg meg nem jött barátnőm. (ja amugy azért nem írom ki a nevét mert megkért XD) Pletyka-partit tartottunk az udvaron..jajjdejó volt már végre. 1.óra föcigolgozaaaat yuppii jószar lett kb 4pontot vesztettem ahogy utólag átnéztem..ha nem többet.. 2.óra kémia kaptam egy 4/5-öt *-* büszkevagyok magamra xP 3.óra elvileg angol tz lett volna de ehelyett MATEK TZ volt! Habááár...jujj szerintem nagyon jól sikerült. És olyanszépen írtam :D ami ritkaságnak számít :D 4.óra nyelvtan, szokás szerint baromkodtunk egészjóvolt... 5.óra megint MATEK wááá de legalább valamennyire kárpótolt hogy a 2 ügyeletes is bejött megírni a dogát :P hihihi :P Ezt is túléltük valahogyan... a rajz meg kimondottan jó volt. Állatvédelmi plakát kellett. Mondanom kell hogy mit rajzoltam???? :P♥A sztoriról: valamikor nap közben megkérdeztem barátnőmet, hogy feltehetem-e de azt mondta hogy szó sem lehet róla =( Még a nevek átírásával sem mondván hogy úgyis kiderülne hogy ki-kicsoda. Hát jó oké =( Pedig igazán kiváncsi lettem volna hogy lenne-e valaki akinek tetszik vagy legalább olvassa. De kitaláltam valami mást....: elkezdek egy másik, ettől teljesen különálló történetet más szereplőkkel és nagyon hasonló eseményekkel Na? =)
Ja és lehet ám kommentelni is =) Köszi Pusziii♥
Saját felelősségedre nézd meg a videót, nehogy esetleg rókázzál bár nem értem mert ő egy ..khm...***Isten :P Elviselném ha..... :P
Tom Kaulitz the Best guitarist
Kezdem a tegnap esténél.. Mást 8kor majdnem elaludtam, de nekem akkor is meg kellett várnom amíg elkezdődik az MTV EMA és Dzsásztin Bíbör feljön a chatre. Amúgy kicsitnagyon kamu volt mert azt mondták, hogy lehet tőle kérdezni ő meg válaszol majd. Aha aha persze, biztosan olvasta a kérdéseket meg mindent amit írtunk, de 1óra alatt semelyik kérdésre nem írt semmit... Így hát negyed 11kor mint valami félholt elmentem aludni -.-" Reggel 6:30....ébresztőóra --> nemakaroksulibamenni-hisztiroham és visszaaludtam.. kb 10percre xD Reggel bent a suliba unatkoztam amíg meg nem jött barátnőm. (ja amugy azért nem írom ki a nevét mert megkért XD) Pletyka-partit tartottunk az udvaron..jajjdejó volt már végre. 1.óra föcigolgozaaaat yuppii jószar lett kb 4pontot vesztettem ahogy utólag átnéztem..ha nem többet.. 2.óra kémia kaptam egy 4/5-öt *-* büszkevagyok magamra xP 3.óra elvileg angol tz lett volna de ehelyett MATEK TZ volt! Habááár...jujj szerintem nagyon jól sikerült. És olyanszépen írtam :D ami ritkaságnak számít :D 4.óra nyelvtan, szokás szerint baromkodtunk egészjóvolt... 5.óra megint MATEK wááá de legalább valamennyire kárpótolt hogy a 2 ügyeletes is bejött megírni a dogát :P hihihi :P Ezt is túléltük valahogyan... a rajz meg kimondottan jó volt. Állatvédelmi plakát kellett. Mondanom kell hogy mit rajzoltam???? :P♥A sztoriról: valamikor nap közben megkérdeztem barátnőmet, hogy feltehetem-e de azt mondta hogy szó sem lehet róla =( Még a nevek átírásával sem mondván hogy úgyis kiderülne hogy ki-kicsoda. Hát jó oké =( Pedig igazán kiváncsi lettem volna hogy lenne-e valaki akinek tetszik vagy legalább olvassa. De kitaláltam valami mást....: elkezdek egy másik, ettől teljesen különálló történetet más szereplőkkel és nagyon hasonló eseményekkel Na? =)
Ja és lehet ám kommentelni is =) Köszi Pusziii♥
Saját felelősségedre nézd meg a videót, nehogy esetleg rókázzál bár nem értem mert ő egy ..khm...***Isten :P Elviselném ha..... :P
Tom Kaulitz the Best guitarist
2010. november 6., szombat
Döntés előtt..
Hi!!!
Ma volt a legleglegunalmasabb nap az egész szünetben....ááááh és már csak a vasárnap és utána már hétfőőőő neeee nemakaroksulibamenniiii ='( Habár ha belegondolok talán megéri.... :)
Aztán most azon gondolkoztam, hogy mi lenne ha elkezdeném szépen lassan begépelni az egyik sztorimat (boccs közös sztorinkat bnőmmel) és feltenném részenként ide.... az a baj, hogy nagy valószínűséggel nemigazán örülne neki... sőt! Jajj nekem... mert hát vannak benne nevek...olyan valakiknek a neve akik elképzelhető, hogy olvasnák a sztorit szóóóval nemtudom... =/ Majd hétfőn megkérdezem bnőmet hogy mit szól az ötletemhez. Arra is gondoltam már hogy ha átírom a neveket akkor senki sem ismerhetne magára szóval az úgy még jó is lehetne xP Mert én szerintem lenne olyan ember aki szivesen olvasná mert hát valljuk be egy író veszett el bennünk :P Ja és senki ne merje ránk/rám azt mondani hogy egoisták vagyunk/vagyok mert nemigaz xD Na azthiszem ennyi....ennyi jutott most eszembe.. :) Pusziii♥
Shakira - Loca
Ma volt a legleglegunalmasabb nap az egész szünetben....ááááh és már csak a vasárnap és utána már hétfőőőő neeee nemakaroksulibamenniiii ='( Habár ha belegondolok talán megéri.... :)
Aztán most azon gondolkoztam, hogy mi lenne ha elkezdeném szépen lassan begépelni az egyik sztorimat (boccs közös sztorinkat bnőmmel) és feltenném részenként ide.... az a baj, hogy nagy valószínűséggel nemigazán örülne neki... sőt! Jajj nekem... mert hát vannak benne nevek...olyan valakiknek a neve akik elképzelhető, hogy olvasnák a sztorit szóóóval nemtudom... =/ Majd hétfőn megkérdezem bnőmet hogy mit szól az ötletemhez. Arra is gondoltam már hogy ha átírom a neveket akkor senki sem ismerhetne magára szóval az úgy még jó is lehetne xP Mert én szerintem lenne olyan ember aki szivesen olvasná mert hát valljuk be egy író veszett el bennünk :P Ja és senki ne merje ránk/rám azt mondani hogy egoisták vagyunk/vagyok mert nemigaz xD Na azthiszem ennyi....ennyi jutott most eszembe.. :) Pusziii♥
Shakira - Loca
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)