2013. június 14., péntek

Hogyan tovább..

..???

,,....or I could try a bit harder
  we could make this work!" ♪♫

Jó kedvemnek kéne lenni, mivel a 2012-13-as tanév hivatalosan is VÉGETÉRT! De olyan nincs, hogy nekem felhőtlenül jó kedvem lehessen.. Most vagy örülnöm kéne, hogy így lett, vagy nem. Nem tudom hogy kéne lennie. Nem tudok én semmit se!

Egy értelmes mondat nem hangzott el a számból még ma délután. Összevissza mondom a hülyeségeket. What the fuck should I do?! Vagyis lehet hogy pont azt..khm..hagyjuk.

Még soha (!) nem volt szerencsém ilyen barátot szerezni, mint ő! (akinek tudnia kell, tudja kiről beszélek) Olyan nincs, hogy tabu téma. Olyan nincs, hogy nem az igazat mondanám. Olyan nincs, hogy nem bíznék benne. Persze nem kell senkinek félreérteni, de most nem egy barátnőről beszélek. A barátnők egy más kategória. Nem igaz?

Lehet, hogy megint a fél délutánt egy kiadós bicózással kéne töltenem, hátha segít. Tegnap is olyan jó volt just on my own :)

2013. június 13., csütörtök

...akáció...VAKÁCIÓ!

Már csak EGY nap! Istenem, EGY nap! Fel sem tudom fogni!

~

Még a hisztis-napokon is van egy-két olyan ember, akivel képes vagyok értelmes (?) emberi lény módjára kommunikálni és ezzel néha saját magamat is meglepem. Persze mindegyikük az ellenkező nemet képviseli, nem meglepő..

~

Annyira jó volt a sportnap! Imádom a métát :3

~

Kicsit komolyabbra véve a szót... az azért nem mindegy, hogy egy találkozót egy hétnyi, vagy egy telefonhívásnyi idő alatt képes leszervezni az ember.

A másik meg... két év, vagy pár hónap? Full mindegy. Sokkal jobb volt most A.-val lenni (♥:)) és beszélgetni, mint J.-vel valaha. Nem minden ember képes a másikra is odafigyelni, és nem saját magára irányítani a témát állandóan. Meg hát akinek ennyit ér egy barátság... nem is mondok erre inkább semmit. Majd egyszer rájön, hogy még létezem.

~

It's tragic and terrible. Mess in my head cuz I don' know what should I think and do right now. I'm interested in D., but....aaah don't know!!! I don't know how does he feel (and how I feel) and what does he want to do. And it's making me embarrassed.
It will the best if I go out for a ride (daddy's bike♥) and discover wekerle and ventilate out my head and my stupid thoughts.

~

Nem tudom mire volt jó, hogy angolul írtam. Tényleg nem. Szóval... majd jövök.



2013. június 7., péntek

New dawn, new day, new life...

A következő történet nem igaz, csak a fantáziám szüleménye! Néha rám tör az ihlet és írnom kell :D


It's a new dawn, a new day, a new life
 A világ rendje megannyi dologból tevődik össze. Például, az emberek megszületnek, élnek és meghalnak. Tél után a tavasz jön, az éjt nappal követi. De az egyensúly érdekében ugyanúgy mindennek megvan a maga határa. Pont ahogy az embereknek is van egy sajátos tűréshatáruk.
   Az én életemben ma este érkezett el a pont, mikor végleg betelik az a bizonyos pohár. Elegem van abból, hogy soha nem lehetek önmagam, véleményem lehet, de nem mondhatom ki. A hét összes napján, a nap minden egyes percében korlátok közé szorítva, szabályozva és irányítva vagyok én, a szegény kis örökbefogadott kislány. Hálásnak kéne lennem, hogy annak idején magához vett ez a család, de mégsem vagyok képes többet érezni utálatnál és szorongásnál. Akárcsak egy marionett bábunak, nekem sincs saját akaratom. Bármit csinálok, meg van kötve a kezem és nem bírom már tovább, hogy állandóan másoktól függjön a létezésem. De ma ennek véget vetek. A szabad életről szól minden álmom.. hát ma megteszem az első lépést afelé!
   Összepakoltam a legfontosabb dolgaimat egy kis táskába. Árnyként suhanok végig a lakáson, kényesen ügyelve, hogy senkit ne ébresszek fel. Lassan, gondolkodva kötöm be a cipőfűzőmet; tényleg megéri elmenni és itt hagyni ezt a helyet? Akármilyen nyomorúságos is itt a helyzetem, mégis ez az egyetlen biztos pont az életemben, ahol mindent megkaptam (a szabadságon kívül). Felegyenesedek és megmásíthatatlan elszántsággal suttogom a csöndbe; ,,Még jó, hogy megéri!". A széfhez lépek, beütöm a kódot. Egy pillanatra megáll a kezem a levegőben, mikor a pénz felé nyúlok, de rögtön el is veszek pár köteget a sok közül. Tudom, hogy ez nekik mit sem számít, észre sem fogják venni. Amit itthon tartanak, csak készenlétben van, hátha hirtelen összeomlik a létező összes bankrendszer, Isteni csapás éri a Földet vagy hasonló katasztrófa üti fel a fejét. Ez azért komoly életfelfogás, remélem mindenki érzékeli. És én ezekkel voltam összezárva sok sok éven át. Rám nem hatottak az agymenéseik, hiába próbálták belém nevelni a marhaságaikat.
Százezer dollár elég lesz egy jó ideig. Leginkább a saját lábamra szeretnék majd állni, de valamiből élnem kell.
   Miközben az éjszakai buszt várom, próbálok nem elaludni a gondolataim közé merülve. Hogy mihez kezdek majd ezután? Fogalmam sincs. Az az egy biztos, hogy van hova mennem. Egy albérletet már sikerült leszerveznem az ország másik végében. Mikor kiérek majd a buszpályaudvarra, pont el fogom érni a legelső távolsági buszt. Tökéletesen meg van tervezve a napom, hisz rég óta készülök már a megfelelő pillanatra amikor leléphetek. Hagytam egy búcsúlevelet a... családnak. Leírtam mindent, ami kikívánkozott belőlem és megkértem őket, hogy soha ne keressenek. Remélem így lesz.
   Hát íme, megértem ezt a napot,
Mikor végre szabadon szállhatok.
Szabadon, mint ama kék madárka,
Kit a szivárványon túl ért el boldogsága.

Köszönöm szépen, ha végigolvastad és még jobban megköszönném, ha értékelnéd egy-két szóval kommentben, lehetőleg névvel (/becenévvel) vagy monogrammal. :)
 

2013. június 5., szerda

Lovely Wednesday..

Hol is kezdjem..?
Első két órában jó kis filmnézés. Isteni volt (Y) Ezáltal megint elmaradt egy angol óra. Végülis nekem tök mindegy, hogy hol 'alszok'. :D
Spanyolon megint kornyikáltunk. Bírom ezt a nőt, jófej.
Még egy töri és egy tesi és végre mehettem volna haza, de nem. Daddyvel taliztunk és mentünk a meghallgatásra. Amit sikeresen el kellett halasztani jövőhét szerdára. Hurrá.

~

Igen, történelmet tanultam este! Nem pedig bioszt, ahogyan azt egyesek megálmodták. ;D Nem mellesleg nagyon jól éreztem magam! ^^

~

IMÁDOM a barátaimat! Az embernek a barátai tulajdonképpen az általa választott családja. És ez annyira tök jó. ♥


2013. június 3., hétfő

Kedves hétfő...

...mikor érted már meg végre, hogy MINDENKI UTÁL?

Szinte hihetetlen, de reggel kipihenten ébredtem fel. De tényleg. Persze drága Hétfő barátunkat ismerve, ez az öröm nem tarthatott túl sokáig. Elég volt kinyitni a suli kapuját, már is egy pillanat alatt elszállt minden jókedvem. (Y)

~

Csütörtök. Azt hiszem jó kis nap lesz, feltéve ha élve megúszom a duplainfót :')

Dear readers ez ma ilyen rövidkére sikerült, lo siento de álmos vagyok.


2013. június 2., vasárnap

Average Sunday..

Valószínűleg nem sok hozzám hasonló, elvetemült ember kezdte a mai napját 4:30-kor. Igazam van? Mindezt azért, hogy elmehessek daddyvel horgászni. Végre kettesben, mint régen. Amikor kicsi voltam, akkor mindig mentem vele, akár hajnalban indult, akár késő estig volt kint. Manapság önző voltam és inkább aludtam, mintsem fölkeljek hajnalok hajnalán. Na, ma megtörtem ,,Csipkerózsika álmát". Iszonyú nehéz volt kimászni az ágyból, szinte könyörgött, hogy ne hagyjam el.
De úgy érzem tökéletesen megérte az egész! Apuci megint fogott egy szép nagy pontyot. És éééén merítettem. Én is fényképezkedhettem  volna az én ici pici méreten aluli pontyocskámmal, de inkább gyorsan visszaengedtem, mielőtt valami baja lesz. Hagy nőjön még egy kicsit. :D Szóval így inkább én fotóztam.

~

1 óra körül hazajöttünk még épp időben. Már a kocsiban olyan jégeső azután meg felhőszakadás kapott el minket, hogy alig láttam ki a szélvédőn.

Nem találván jobb elfoglaltságot, nekiálltam valami szalonképes körmöt csinálni magamnak. Hát nem is tudom. Olyan kék lett. Nekem tetszik, akinek meg nem, az ne nézze. :)

~

Holnap megint hétfő... (iggeen ezzaaaz, annyira várom!)  Baromira nincs kedvem bemenni. Egyedül az éltet, hogy már csak 10 nyomorúságos nap van hátra. Valamint 35 nap a táborig! Úúúúú na azt nagyon várom már! :)




2013. június 1., szombat

Girls' night..

Jó kis csajos estét-hajnalt tartottunk Sz.-éknél. Kezdődött ez 12-kor, amikor is elindultunk Sz-szel lovagolni. Néha-néha kegyeskedett kisütni a napocska, de mikor elértünk a Pesterzsébet városközpont megállóhoz, leszakadt az ég, de olyan szinten, hogy befolyt a zárt ablakon a buszra és olyan volt a kilátás, mintha köd lenne. Azon a ponton egy picit letört a lelkesedésem, azt hittem elmossa a lovaglást az eső. Leszállva a buszról nagyban gyalogolunk lefelé, erre látom, hogy az utat totál benőtték a növények. Igggen bébi már csak ez hiányzott. Tudtam hogy csurom vizes lesz a cipőnk, na de így... még a nadrágom is szinte átázott. Hála égnek arra az 55 percre megkegyelmezett az idő és ujjatlanban (!) paciztam. A Kicsi lovat kaptam, akin ezelőtt még sosem ültem. Kellemes meglepetés volt.:)


~

Aztán később Ł. is csatlakozott hozzánk és kezdődhetett a filmmaraton. Hajnali fél 1-ig bírtuk, 3 vagy 4 filmet birkóztunk le. Reggel 8 órakor már mind a hárman fent voltunk. 10-re irány a körmös, onnan át Ł.-ékhez, majd go to school. Kökin vettünk észre, hogy Ł. bérlete otthon maradt. Ó igen. Gyorsan felhívtam daddyt és elvitettem a hátsónkat kocsival a suliba. Szerencsére (vagy sajnos?) nem maradtunk le semmiről. Gyors beéneklés, próba és zsa Bakáts tér. 3/4 5-ig ott voltunk, akkor lett vége a mi fellépésünknek. Hát nem mondom, már meghaltam annyit állni magassarkúban. Grr. Persze az eső is elkezdett esni (Y)

~

Mikor hazaértem, még mindig tartott a hugim szülinapi bulija. Beléptem és az összes 2.-os kislány megrohamozott. Mondanom sem kell, hogy nagyon cukik voltak! Csak tudnám, hogy miért bírják ennyire a búrámat... No mindegy.