2013. június 3., hétfő

Kedves hétfő...

...mikor érted már meg végre, hogy MINDENKI UTÁL?

Szinte hihetetlen, de reggel kipihenten ébredtem fel. De tényleg. Persze drága Hétfő barátunkat ismerve, ez az öröm nem tarthatott túl sokáig. Elég volt kinyitni a suli kapuját, már is egy pillanat alatt elszállt minden jókedvem. (Y)

~

Csütörtök. Azt hiszem jó kis nap lesz, feltéve ha élve megúszom a duplainfót :')

Dear readers ez ma ilyen rövidkére sikerült, lo siento de álmos vagyok.


2013. június 2., vasárnap

Average Sunday..

Valószínűleg nem sok hozzám hasonló, elvetemült ember kezdte a mai napját 4:30-kor. Igazam van? Mindezt azért, hogy elmehessek daddyvel horgászni. Végre kettesben, mint régen. Amikor kicsi voltam, akkor mindig mentem vele, akár hajnalban indult, akár késő estig volt kint. Manapság önző voltam és inkább aludtam, mintsem fölkeljek hajnalok hajnalán. Na, ma megtörtem ,,Csipkerózsika álmát". Iszonyú nehéz volt kimászni az ágyból, szinte könyörgött, hogy ne hagyjam el.
De úgy érzem tökéletesen megérte az egész! Apuci megint fogott egy szép nagy pontyot. És éééén merítettem. Én is fényképezkedhettem  volna az én ici pici méreten aluli pontyocskámmal, de inkább gyorsan visszaengedtem, mielőtt valami baja lesz. Hagy nőjön még egy kicsit. :D Szóval így inkább én fotóztam.

~

1 óra körül hazajöttünk még épp időben. Már a kocsiban olyan jégeső azután meg felhőszakadás kapott el minket, hogy alig láttam ki a szélvédőn.

Nem találván jobb elfoglaltságot, nekiálltam valami szalonképes körmöt csinálni magamnak. Hát nem is tudom. Olyan kék lett. Nekem tetszik, akinek meg nem, az ne nézze. :)

~

Holnap megint hétfő... (iggeen ezzaaaz, annyira várom!)  Baromira nincs kedvem bemenni. Egyedül az éltet, hogy már csak 10 nyomorúságos nap van hátra. Valamint 35 nap a táborig! Úúúúú na azt nagyon várom már! :)




2013. június 1., szombat

Girls' night..

Jó kis csajos estét-hajnalt tartottunk Sz.-éknél. Kezdődött ez 12-kor, amikor is elindultunk Sz-szel lovagolni. Néha-néha kegyeskedett kisütni a napocska, de mikor elértünk a Pesterzsébet városközpont megállóhoz, leszakadt az ég, de olyan szinten, hogy befolyt a zárt ablakon a buszra és olyan volt a kilátás, mintha köd lenne. Azon a ponton egy picit letört a lelkesedésem, azt hittem elmossa a lovaglást az eső. Leszállva a buszról nagyban gyalogolunk lefelé, erre látom, hogy az utat totál benőtték a növények. Igggen bébi már csak ez hiányzott. Tudtam hogy csurom vizes lesz a cipőnk, na de így... még a nadrágom is szinte átázott. Hála égnek arra az 55 percre megkegyelmezett az idő és ujjatlanban (!) paciztam. A Kicsi lovat kaptam, akin ezelőtt még sosem ültem. Kellemes meglepetés volt.:)


~

Aztán később Ł. is csatlakozott hozzánk és kezdődhetett a filmmaraton. Hajnali fél 1-ig bírtuk, 3 vagy 4 filmet birkóztunk le. Reggel 8 órakor már mind a hárman fent voltunk. 10-re irány a körmös, onnan át Ł.-ékhez, majd go to school. Kökin vettünk észre, hogy Ł. bérlete otthon maradt. Ó igen. Gyorsan felhívtam daddyt és elvitettem a hátsónkat kocsival a suliba. Szerencsére (vagy sajnos?) nem maradtunk le semmiről. Gyors beéneklés, próba és zsa Bakáts tér. 3/4 5-ig ott voltunk, akkor lett vége a mi fellépésünknek. Hát nem mondom, már meghaltam annyit állni magassarkúban. Grr. Persze az eső is elkezdett esni (Y)

~

Mikor hazaértem, még mindig tartott a hugim szülinapi bulija. Beléptem és az összes 2.-os kislány megrohamozott. Mondanom sem kell, hogy nagyon cukik voltak! Csak tudnám, hogy miért bírják ennyire a búrámat... No mindegy.












2013. május 30., csütörtök

Go home rain, you're drunk!

MI A SZENT ÉG EZ AZ IDŐJÁRÁS?!?!?!?!
Nemszeressük idő van, nagyon nemszeressük... Miért kell ilyen csúnya, szürke szarságnak lennie? Ülünk angolon és konkrétan fizikai nehézségnek éreztem, hogy ne aludjak el, annyira sötét volt. Borzasztó! Ráadásul még a fejem is fájt szinte egész nap. Most múlt el.
Sokan úgy tartják, hogy hangulatember vagyok. Talán igazuk is van. Az az egy biztos, hogy ez az idő ami ma volt/van, nincs túl jó hatással a hangulatomra és igencsak harapós vagyok. Persze nem szó szerint (vagy mégis?:O)
Sajnos nem sok esélyét látom, hogy holnap bicóval menjünk lovardázni. Nem vállalom be, hogy esetleg elkapjon egy eső. Inkább a buszmegállóban ázzunk szét.
4es, ismétlem NÉGYES lett a kémia dolgozatom! El se hiszem. Ráadásul fél ponton múlt az 5ös. Egy kibaszott kémikus vagyok!:D

~

Közúti közlekedésbiztonsági akcióprogram
Elég sokat témázunk ezen az osztálycsoportban. Valahol valahogyan biztos, hogy hasznos ez az egész, na de hogy óvodás szintre van lebutítva a kivitelezés, az a vége fele már kimondottan idegesítő volt. Meg is írtam az értékelő kérdőívben. A véleményemet kérdezték, nem? Hát én leírtam! Grrr. :D

~

Ja, hogy már csak 2 hét van hátra ebből a pokolból? Naaaaagyon tuti. Ennyit már fél lábon is kibírunk, ugye?:D



hangulatpicture:



2013. május 29., szerda

A fantázia nagy úr...

Először is, ma volt az OKÉV mérés.... Majdnem mind a három tízperces szünetben elaludtam.. Bár ez van, mondták már párszor; aki éjszaka úr, legyen nappal is az! Hogy minek játszottam éjjeli baglyot tegnap (ma)? Jobb, ha nem részletezem, mindenki jobban jár :D
Az egyetlen előnye a mai szarságnak, hogy negyed 1-kor már haza is értem. Ugyan nem számoltam vele, de bevállaltam az ebéd csinálást. Hát oké, rögtönözzünk valami jót. Már majdnem belekezdtem, amikor is rájöttem, hogy nincs itthon spagetti. Ó igen, irány a közért.
Sörtésztában sült csirkemell zöldséges pirított tésztával és rizzsel.
Már csak azért is megéri alkotnom, hogy kapjak egy-két jó szót. Egy adag kivételével mind elfogyott és pozitív véleményeket kaptam. A feketeleves még várat magára (nem ért még haza). Nem ringatom magam hiú ábrándokba, hisz neki soha de soha nem felel meg, bármit is csinálok. És most itt nem csak a ,,konyhaművészetről" van szó... De mindegy.

~

Egy pár szót a címről..
Mivel a barátaimmal mindig őszinte vagyok és semmit nem szeretek megtartani magamnak, természetesnek gondoltam, hogy megosztom reggel a két barátnőmmel a tegnap délután történteket. Illetve a meg nem történteket. Érdekes, mikor kimondtam, hogy D. fent volt nálam egyből megváltozott az arckifejezésük. Pedig direkt kihangsúlyoztam, hogy az égvilágon SEMMI erkölcstelent nem követtünk el. Sőt! De oké, lehet a fantáziára hagyatkozni és gondolni amit szeretne az ember. Csak nem szeretem, ha nem vesznek komolyan.
Ha már egyszer saját magamnak is megígértem, hogy bizonyítani akarok, hát meg is fogom tenni!

~

Felhőszakadás? Hideg? Szar idő? HOL? Nagyon de nagyon merem remélni, hogy pénteken megkímél az időjárás!
Btw, mondtam már hogy pénteken nincs sulim? I ♥ Leövey. (na ezt jól megjegyezni, többet nem mondok ilyet!) Így hát beszerveztem egy kis lovaglást aznapra, bízzunk benne hogy nem mossa el az eső (Y)

~

Szeretek a gondolataimba merülve feküdni és bámulni a plafont. Főleg amikor a lehető legabszurdabb dolgok jutnak az eszembe. Olyan dolgok, amiknek meg se szabadna fordulnia a fejemben. Vagy is.. miért ne szabadna? Csak éppenséggel nem a legjobbkor.. Leginkább ezért nem tudtam elaludni ma hajnalban. My mind is still full of thoughts. (azt hiszem erre mondtam tegnap valami kapcsán, hogy irónikus.)





2013. május 27., hétfő

Jól vagyok, igen jól vagyok..♫

,,Jajj de cukik, úúúristeeeen de édesek!" Pedig csak egy filmjelenet... És így mondom magam normálisnak? Vagy csak éppen hiányom van. Igen, igen biztosan hiányzik már egy komolyabb kapcsolat az életemből. Kell a fenének az alkalmi! Megint szerelmes akarok lenni, újra átélni azt, amit már olyan régen éreztem. De vajon összejön-e? 
Hogy szeretném-e? Igen, nagyon is. Szükségem van már egy "kis" kötöttségre, hűségre és gondoskodásra. Bár kinek nem?:)

Cross your fingers for me, please! I need it!



2013. május 11., szombat

Buta!

Elutasítani egy jónak tűnő ,,partit", mert épp az exeddel jössz össze másodszorra és egy évvel később találkozni az illetővel és rádöbbenni, hogy.............milyen jó pasi lett --> NEM TÚL JÓ ÉRZÉS
Cukin mosolyogni és beszélgetni vele... --> reményteli
Tudomást szerezni arról, hogy időközben felszedett valakit --> FELBECSÜLHETETLEN (szar)

My god! Really? Why were I so fuckin' STUPID? Grrrr....