2011. március 17., csütörtök

Everything is alright...

Úgy utálom, hogy ilyen jók a megérzéseim...
Hogy lehet ilyen baromságokat álmodni??? : SS Minden olyan összevissza volt és áhh nem is emlékszem annyira : SS
Úgyhogy ma nem tiszteltem meg a sulit a jelenlétemmel és valószínűleg a héten már nem is fogom... :)
De az legalább jó, hogy már nem tud érdekelni semmi olyan dolog amitől rosszkedvem lehetne, csak nézek előre és nem foglalkozok az ilyenekkel :)

2011. március 16., szerda

:)

Már nincs is olyan rossz kedvem :)

Köszöntöm a szerkesztőtársamat! :)

Greetings!

Köszöntök Mindenkit a blogon!:) Frissen kerültem a szerkesztők közé és gondoltam köszöntelek titeket olvasóinkat. A Blogért minden tisztelet Vikié én csak segítek neki. :) Kezdjük máris egy számmal a kedvenc előadómtól, Eminemtől:


://

Elegem van mindenből!
továbbtanulás, mindennapok, élet..... elégvolt!
Leszarom már az egészet nemérdekel...
Elmegyek egy apácazárdába és le van a gond mindenről na?? Milyen ötlet? Szerintem szuper.
Én nagyon örülök annak ha mindenki jól érzi magát körülöttem, de az nem oké hogy én nem. Párosan szép az élet... mindenki egyszerűen mindenki felhőtlenül boldog kivéve én. :' (
Nem tudom kifejezni magam... valahogyan most ahhoz sincs kedvem.... : ( Semmihez nincs kedvem.
És a womanizer meg egy f@sz : SS Hány csajt akar még tönkretenni? Dzsoffy ne hagyd magad :")
Gyakorlatilag úgy érzem hogy semmit nem érzek iránta és ez jó... viszont az, hogy a sors egy nyugodt hetet nem ad nekem az qrvára de nagyon nem jó... :' (
Bármennyire is próbálom elhitetni magammal, csak hazudnék, mert igenis vonzódok Hozzá. Én nem akartam... de ez természetes... legalább is azt hiszem. De ha egyszer olyan... aranyos... Most nem írhatom ki a nevét mert azzal megint csak mindent elrontanék, bocsi.
Be$zty: ,,És mi lesz ha kidobja aza csaj?" én: ,,Akkor majd én ápolom a lelkét, ne aggódj!" :)

UI.:  MSN-en csak az írjon rám aki tudja magáról hogy szeretem és hogy elviseli a hisztimet :$ És amúgy van akire számítok hogy fog írni... mert vele imádok beszélgetni legyen akármilyen is a kedvem :)


Egész nap ez ment a fülemben :D :

2011. március 14., hétfő

Let's sing some song together^^

Kezdjük Eminem-el *-*  /azthiszem lyricses vidivel jobban néz ki :)/











Bruno Mars♥





Taio Cruz♥





Britney Spears de csak mert Womanizer.... tudom hogy nem olvassa de akkor is csak 1 womanizer!




Rihanna (Rihannya ugye Be$ztym?:))♥





Most már picit álmos vagyok így 11 óra környékén szóval nem keresgélek tovább főleg hogy nemtudom hogy lájkos-e vagy nem ezaz egész.... nagyon megköszönném ha kommentben tájékoztatva lennék hogy egyáltalán érdemes-e kitennem ezeket és ha igen tippeket hogy melyik előadótól melyik számot^^" puszii♥♥♥

Csak azt...

Hi Everybody^^

,,...mindig azt kapod, amit megérdemelsz!" erről csak ennyit... :// sebaj.. én voltam a rossz, meg is kaptam érte ami nekem járt.

Szombaton (03.12.) voltam meccseeeeeen! ♥FARKASOK♥ nagyonnagyon jó volt nézni őket^^ 8:1 lett az állás... szuuuper :P ésss még Márkkal is beszéltem^^ utána még Ritával maradtunk korizniii és olyan szörnyen de nagyon béna voltam hogy 2szer is majdnem seggre üccsöltem ^^" sebaj...


Viszont most nekem énekelni van kedvem.. és neked????





I dreamed I was missing
You were so scared
But no one would listen
Cause no one else cared

After my dreaming
I woke with this fear
What am I leaving
When I'm done here

So if you're asking me
I want you to know

When my time comes
Forget the wrong that I've done
Help me leave behind some
Reasons to be missed

And don't resent me
And when you're feeling empty
Keep me in your memory

Leave out all the rest
Leave out all the rest

Don't be afraid
I've taken my beating
I've shared what I made

I'm strong on the surface
Not all the way through
I've never been perfect
But neither have you





Hmmm...:


Tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
Don’t know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Caught in the undertow, just caught in the undertow

Every step that I take is another mistake to you
Caught in the undertow, just caught in the undertow

I've become so numb
I can't feel you there
and become so tired
So much more aware
I'm becoming this
All I want to do
Is be more like me
And be less like you

Can't you see that your smothering me
Holding too tightly
Afraid to lose control
Cause everything that you thought I would be
Is falling apart
Right in front of you
Caught in the undertow, just caught in the undertow
Every step that I take is another mistake to you
Caught in the undertow, just caught in the undertow
And every second I waste is more then I can take

I've become so numb
I can't feel you there
and become so tired
So much more aware
I becoming this
All I want to do
Is be more like me
And be less like you

And I know
I may end up failing to
But I know
You were just like me
With someone disappointed in you





Ezt muszáj bocsii :$


I just can’t sleep tonight
Knowing that things ain’t right
It’s in the papers, it’s on the tv, it’s everywhere that I go
Children are crying
Soldiers are dying
Some people don't have a home

But I know there's sunshine behind that rain
I know there's good times behind that pain, hey
Can you tell me how I can make a change

I close my eyes and I can see a better day
I close my eyes and pray
I close my eyes and I can see a better day
I close my eyes and pray

I lose my appetite, knowing kids starve tonight
And when I sit up, cause my dinner is still on my plate
Ooo I got a vision, to make a difference
And it’s starting today

Cause I know there's sunshine behind that rain
I know there's good times behind that pain, hey
Haven`t tell me how I can make a change

I close my eyes and I can see a better day
I close my eyes and pray
I close my eyes and I can see a better day
I close my eyes and

Pray
For the broken-hearted
I pray for the life not started
I pray for all the ones not breathing
I pray for all the souls in need
I pray
Can you give ’em one today

2011. március 1., kedd

:D

Hali :) 
Nem fogok itt sírni, mert nincs is annyira rossz kedvem, mert meg lettem nyugtatva... hogy nem csak én vagyok ilyen.... :)