2011. február 7., hétfő

Hm...

Micsoda nap... borzalmas fuuuuj :S
Jó oké hogy MSN-en semmi, de hogy még egy szót nemlehet leírni egy levélbe aúú ez már fáj.


Ha visszamehetnék arra a napra mikor ez az egész kezdődött, nem megyek bele ebbe a játékba!!! Mert már megint én jöttem ki belőle rosszul... és megint csak nekem fáj. :/ (U) Lesz ez még így se : ) Túl lehet élni.. : )


Ja és Krisztián!! Naaaagyon kösziiiiiiii : DD "Kapcsold be a bluetooth-t." "minek? "Csak kapcsold be"  :D juuuj dejóó *-* uj kedvenc music ^^


Szél viszi messze ♥♥♥

2011. február 4., péntek

Never!

Hát, ami magától nem alakul ki, azzal foglalkozni szerintem csak fölösleges fáradság. 
De...
I will never say never!
I will fight till forever!
Whenever you knock me down
I will not stay on the ground.  ♪♫


Néha annyira nem értem,
Miért velem történik mindez?
Felfoghatatlan dolgok....
Én már soha sem lehetek boldog?
Persze, fiatal vagyok meg minden,
De mikor lesz minden felhőtlen?
Fáj kimondani a szót,
Komoly jelentése van,
Talán fel sem fogta teljesen
De ez van, Szerettem.
Eltűnik minden élet a sötétben,
Végül semmi nem marad,
A Nap nem jön többé fel,
S nem cserél a Holddal.
Szomorúság és egyedüllét,
Nem tudom már, hol a fény?
Elvesztem a csalódás tengerében.


Amúgy azt hiszem valakiben kellemesen csalódtam :) Nem gondoltam volna, soha hogy ennyire meg tud valaki változni :) Tudom, hogy nem olvassa a blogomat, de nembaj ezt akkor is ki akartam írni. Gergő :)


De amúgy minden oké :")  Jól vagyok, igen jólvagyoook.
 Jól vagyok, igen jól vagyok ♥

2011. február 2., szerda

Nem lesz ez így jó

Halii^^
Említettem már esetleg, hogy mennyire utálok beteg lenni???? Ez szörnyűűűűű és a legrosszabb az, hogy jóapám így nem enged el szombaton korizni, amit azt jelenti, hogy öööö hmm... hogy 6 napig nem fogom látni Daniiit azt hiszem meg fogok addig őrülni. Bár a " leheeeet" nem teljesen tudom mit jelent, de ha igent jelent akkor egy fokkal talán jobb lesz a helyzet mivel a házit általában személyesen szoktam kapni, mégpedig úgy, hogy a barátnőim áthozzák nekem. Szóval volt egy kérdésem Dani felé és hát na... ki lehet találni mi volt az : $

Ja és ma olyan jó volt, mert mikor unatkoztam, rájöttem hogy milyen régen hallgattam már.... öhm (nemkell kiakadni) Tokio Hotel-t : DD És annyira jó volt, mert visszatért rengeteg régi emlék....♥ És hogy Tommy baby mennyire denagyon sexy ahw *-* szal.... mind1 :D
(ezek mind Tokio Hotel):








2011. február 1., kedd

Nothing

Hmmm....... hm-hm ^^ ^^ ^^
Wings of Love


Dj got Us Fallin' in love again


Pray (előre szólok Justin Bieber)


One less Lonely girl (cukiii:$♥)


Rude Boy ,,Is you big enough? Take it take it Love me Love me"


When You're Gone


My Baby My


Alice (Underground) *Avril Lavigne*


Alice (Who the fuck is Alice?)


nahh ennyiiii :D♥

Újra minden okay

Naaaagyon jól vagyok igen jólvagyok. :) :) :) ja vagyis ^^ ^^ ^^. 
Kedvenc szmájliiii ^^ 
Annyira de annyira boldog vagyok, hogy azt le sem tudom írni ^^
Van új történet, aminek csak társszerkesztője vagyok, és úgymond ötletadója. Azt hiszem, a legjobb társat sikerült találnom aki csak lehetne ^^ Nem is gondoltam volna, hogy ilyen jól tud fogalmazni és írni. Tetszetőőős biiiiiiiig láááájk ♥♥♥^^
puszii (L)♥