2011. február 2., szerda

Nem lesz ez így jó

Halii^^
Említettem már esetleg, hogy mennyire utálok beteg lenni???? Ez szörnyűűűűű és a legrosszabb az, hogy jóapám így nem enged el szombaton korizni, amit azt jelenti, hogy öööö hmm... hogy 6 napig nem fogom látni Daniiit azt hiszem meg fogok addig őrülni. Bár a " leheeeet" nem teljesen tudom mit jelent, de ha igent jelent akkor egy fokkal talán jobb lesz a helyzet mivel a házit általában személyesen szoktam kapni, mégpedig úgy, hogy a barátnőim áthozzák nekem. Szóval volt egy kérdésem Dani felé és hát na... ki lehet találni mi volt az : $

Ja és ma olyan jó volt, mert mikor unatkoztam, rájöttem hogy milyen régen hallgattam már.... öhm (nemkell kiakadni) Tokio Hotel-t : DD És annyira jó volt, mert visszatért rengeteg régi emlék....♥ És hogy Tommy baby mennyire denagyon sexy ahw *-* szal.... mind1 :D
(ezek mind Tokio Hotel):








2011. február 1., kedd

Nothing

Hmmm....... hm-hm ^^ ^^ ^^
Wings of Love


Dj got Us Fallin' in love again


Pray (előre szólok Justin Bieber)


One less Lonely girl (cukiii:$♥)


Rude Boy ,,Is you big enough? Take it take it Love me Love me"


When You're Gone


My Baby My


Alice (Underground) *Avril Lavigne*


Alice (Who the fuck is Alice?)


nahh ennyiiii :D♥

Újra minden okay

Naaaagyon jól vagyok igen jólvagyok. :) :) :) ja vagyis ^^ ^^ ^^. 
Kedvenc szmájliiii ^^ 
Annyira de annyira boldog vagyok, hogy azt le sem tudom írni ^^
Van új történet, aminek csak társszerkesztője vagyok, és úgymond ötletadója. Azt hiszem, a legjobb társat sikerült találnom aki csak lehetne ^^ Nem is gondoltam volna, hogy ilyen jól tud fogalmazni és írni. Tetszetőőős biiiiiiiig láááájk ♥♥♥^^
puszii (L)♥

2011. január 30., vasárnap

Everything's okay

Régen nem írtam már... de hát nem is nagyon volt miről. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy most sincs, de mindent csakazért sem írok ki... 
~Szombaat: eddig talán ez volt életemben a legjobb nap ^^ 11körül Lottimmal elindultunk a jégcsarnokba, jól kibeszéltünk minden témát. Volt egy kék pulcsis srác, aki mindig követett minket, és hol rám, hol Lottira nézett tök cukin, de mind1. Lottit kicsit idegesítette x"D Aztán.... nem is tudom mikor, 2 negyed 3 körül vagy fogalmam sincs mikor megérkeztek a többiek is, Danii, Zsófi, Petra, Krisztián.. meg a 7.c csajbanda... Krisztián kb.20 percre elrabolta Danit nemtudom miért, azt nem mondta, én meg Lotti Petrával és Zsófival voltunk. Elvoltunk meg minden stb, 4körül  Lottimnak haza kellett mennie sajnos =(  Mi még maradtunk sokáig. Jórészt Daniival voltam, K meg Petra is együtt Zsófi meg néha velük. Sikerült elesnünk is (Y) Sebaj, ilyen is kell néha :"D Úgy gondolom a vége volt a legjobb. Ketten mentünk haza busszal *-* Nem fogom részletezni hogy milyen jóérzés volt Vele lenni, mert tudom hogy tudja és hogy olvassa is talán.♥
~Ma: ööö.. ebéd után megyünk nagyimékhoz a törpilláért : D aztán valamikor estefelé hazakeveredünk. : D
~Holnap: suli -.-"
~Kedd: suli -.-" azonkívül hmmm neeeemtudoooom mi lesz még ... :D

2011. január 13., csütörtök

Olyan izéé hát na

Hihihihi bocsika a címváltozásért. ^^ De muszáj volt, ha nem akarom hogy tönkreb*sszák az eszetlen répa oszttársak :)

2011. január 11., kedd

Kristóf drágámnak

halika.
Kristóf egyetlenem tessék ittvan olvassál és röhögjed szarrá magadat! De ha egyszer az életben látom h te is egy kicsit szenvedsz huu dejót fogok énis röhögni... haha.

Jólvagyoook igen jólvagyoooook. Ennyiiiii :):):)