2010. november 5., péntek
Külön kérésre......
Jólvan Kristóf tudod te hogy így is úgy is imádlak nem kell neked tudnod ki a mostani :P Amúgy meg még most sem tudom hogy mit írjak x"D Ja és nem Vele akarnám a first time-ot. De az Titok hogy kivel :P még neked sem mondom el Kicsim♥xP De attól még nagyon imdlk :D xP ennyiiiii nemtudok többet írni!!!!!!!
Nincscíme..xD
Nemnagyon van mit írnom, nem is tudom hogy miért írok... ja de mégis.. xD mert drága Kristóf osztálytársamnak éppen olvashatnékja van és mondta hogy írjak.. :D ja és most ment zuhanyozni és..khm.. xDDD perszepersze jelent valamit..persze azt hogy semmit nem jelent! najó most mindenki láthatja milyen az ha nincs értelmes dolog amiről írhatnék.... hmm....ja igen... nem hiszem el hogy nekem már megint akkor kell anyámékkal elmennem valahova az istenhátamögé egy játékboltba ajándékot venni a hugom két barátnőjének amikor találkozhattam volna valakivel akivel már jólett volna ha találkozok....na mind1...hétfőig valahogyan már kibírom..... Ja és most azthiszem hogy unatkozok.......és rájöttem valamire... nekem tetszik valaki.... de nemkéne xD mert nemtudom nem lenne jó mert már megintcsak fölösleges lenne... áhh xD most már csak röhögni tudok ezeken a dolgokon vagyis a saját szerencsétlenkedésemen tudok röhögni másén nem.. (: Na majd ha lesz valami jobb téma lehet hogy írok még. Puszii mindenkinek^^♥
Eminem feat. Rihanna - Love the way You lie
Eminem feat. Rihanna - Love the way You lie
2010. november 4., csütörtök
Újabb nap, semmi változás
Helló^^
Hát hol is kezdjem.... fél 9kor megszólal az ébresztőórám... én hülye elfelejtettem, hogy azt a zenét állítottam be amelyik az egyik barátom külön csengőhangja és azthittem hogy ő hív ilyen korán... xD na mind1 összeszedtem a cuccaimat, 9körül kb kész is voltam. Leültem még a tévé elé mert úgy terveztem hogy csak 9:20-9:30körül akarok kiérni a buszmegállóba...hát oké 9:24kor jött is a busz és már feladtam a reményt hogy találkozhatok azzal az emberrel aki már nagyon hiányzik és tudom hogy ő is olvassa és azt is tudom hogy furcsán hangzik hogy aztmondom hiányzik de hát ez van nemtudok mit csinálni... (: Elméletileg hamar kiértem volna a lovardába csakhogy 20percig se 66os se 166os nem jött.. -.-" ott kellett egy csomót várnom két néni mellett akik éppen arról értekeztek nagy felháborodással hogy milyen drágán tudtak zöldséget venni a piacon... hát most kommentáljam hogy milyen élvezetes volt ezt hallgatni?! Aztán nemsokára leértem, átöltöztem stb... jól elvoltunk egész nap♥:D...nem túl későn haza is értem és innentől jön majd a kicsit érdekesebb része a napnak... mikor átmentünk mamáékhoz "megünnepelni" a nagypapám névnapját, valaki felhívott. Nem ismertem a telefonszámot de azért fölvettem. A barátnőm hívott akinek a jelentkezését hétfőre vártam.......szegénykém magyarázkodott hogy miért nem tudott hívni...hát jó megértem...aztán mindenféléről beszéltünk...a végén már a szokásos röhögőgörcs is ránk tört xD ez már hiányzott... rég nevettem ilyen jót xP Mondjuk nem volt a mai nap sem annyira extra.........sőt semmi nem változott csak még jobban hiányolok valakit...mondhatni valakiket.. :(
ja és music ami mostanában eléggé best. tudom nem annyira új meg semmi de én szeretem (: :
Eminem - Not afraid
Hát hol is kezdjem.... fél 9kor megszólal az ébresztőórám... én hülye elfelejtettem, hogy azt a zenét állítottam be amelyik az egyik barátom külön csengőhangja és azthittem hogy ő hív ilyen korán... xD na mind1 összeszedtem a cuccaimat, 9körül kb kész is voltam. Leültem még a tévé elé mert úgy terveztem hogy csak 9:20-9:30körül akarok kiérni a buszmegállóba...hát oké 9:24kor jött is a busz és már feladtam a reményt hogy találkozhatok azzal az emberrel aki már nagyon hiányzik és tudom hogy ő is olvassa és azt is tudom hogy furcsán hangzik hogy aztmondom hiányzik de hát ez van nemtudok mit csinálni... (: Elméletileg hamar kiértem volna a lovardába csakhogy 20percig se 66os se 166os nem jött.. -.-" ott kellett egy csomót várnom két néni mellett akik éppen arról értekeztek nagy felháborodással hogy milyen drágán tudtak zöldséget venni a piacon... hát most kommentáljam hogy milyen élvezetes volt ezt hallgatni?! Aztán nemsokára leértem, átöltöztem stb... jól elvoltunk egész nap♥:D...nem túl későn haza is értem és innentől jön majd a kicsit érdekesebb része a napnak... mikor átmentünk mamáékhoz "megünnepelni" a nagypapám névnapját, valaki felhívott. Nem ismertem a telefonszámot de azért fölvettem. A barátnőm hívott akinek a jelentkezését hétfőre vártam.......szegénykém magyarázkodott hogy miért nem tudott hívni...hát jó megértem...aztán mindenféléről beszéltünk...a végén már a szokásos röhögőgörcs is ránk tört xD ez már hiányzott... rég nevettem ilyen jót xP Mondjuk nem volt a mai nap sem annyira extra.........sőt semmi nem változott csak még jobban hiányolok valakit...mondhatni valakiket.. :(
ja és music ami mostanában eléggé best. tudom nem annyira új meg semmi de én szeretem (: :
Eminem - Not afraid
2010. november 3., szerda
Ez már kellett!
Hellóóó!
Ma fél 12kor kitaláltam hogy én ki akarok menni a lovardába és terepre akarok menni... hát jó oké összeszedtem a cuccaimat és ki is mentem... senki nem akart terepre jönni.. =( kicsit szomorú lettem mert akartam lovagolni csak nem karámban.. Fanni, az egyik lány aki most kapott egy lovat megengedte hogy kicsit menjek vele (Fecókával) és nagyonnagyon jó volt újra Ferike hátán ülni =) Kedves volt tőle. Aztán nem sokkal később Elly is lejött és tudtam, ő biztosan kijön velem terepre :P szóval mentem terepre. Behoztuk a lovakat (Princess, Lézi), lepucoltuk őket nyergelés kantár és irány kifelé.. Ellyt sajnáltam, hogy nem tudott a kedvencével (Tündivel) jönni mert lesántult, ezért is jött Lézivel. De nem kellett csalódnia benne, nagyon jól ment! Én is csak úgy néztem hogy úristen milyen gyorsan vágtázik :D Az erdőben fúúú micsoda sprintet mentünk ááá Princess a kis hisztériázásával♥:D nagyon kis bébiló volt :D csináltak rólunk videót is :P Erre az egy órára el tudtam felejteni minden rosszat ami történt és csak a kicsi lovacskámra figyeltem :)
Elől én Princessel mögöttünk Elly Lézivel
Ma fél 12kor kitaláltam hogy én ki akarok menni a lovardába és terepre akarok menni... hát jó oké összeszedtem a cuccaimat és ki is mentem... senki nem akart terepre jönni.. =( kicsit szomorú lettem mert akartam lovagolni csak nem karámban.. Fanni, az egyik lány aki most kapott egy lovat megengedte hogy kicsit menjek vele (Fecókával) és nagyonnagyon jó volt újra Ferike hátán ülni =) Kedves volt tőle. Aztán nem sokkal később Elly is lejött és tudtam, ő biztosan kijön velem terepre :P szóval mentem terepre. Behoztuk a lovakat (Princess, Lézi), lepucoltuk őket nyergelés kantár és irány kifelé.. Ellyt sajnáltam, hogy nem tudott a kedvencével (Tündivel) jönni mert lesántult, ezért is jött Lézivel. De nem kellett csalódnia benne, nagyon jól ment! Én is csak úgy néztem hogy úristen milyen gyorsan vágtázik :D Az erdőben fúúú micsoda sprintet mentünk ááá Princess a kis hisztériázásával♥:D nagyon kis bébiló volt :D csináltak rólunk videót is :P Erre az egy órára el tudtam felejteni minden rosszat ami történt és csak a kicsi lovacskámra figyeltem :)
Elől én Princessel mögöttünk Elly Lézivel
2010. november 2., kedd
Nem kellett volna...
Hát emberek, azt hiszem jó nagy hülyeséget csináltam... Mindenkinek ajánlom, hogy gondolkozzon el a dolgokon mielőtt megígér valamit valakinek!!! Én sem fogok ilyet csinálni sohasohasohasohasoha többé!!!!!! Mert szörnyű érzés ha mégsem jön össze... nem csak nekem... és megértem ha most ?kicsit? haragszik rám, hiszen joggal teszi...én voltam a Hülye. De idővel minden meg fog oldódni.. remélem mert azt nem bocsátanám meg magamnak ha mégsem... És ha ez a barátom olvassa most ezt, üzenem neki hogy szeretem (félreértés ne essék nem Úgy) és még 1000szer bocsi. :)
És ezt neki ♥ :
Best Friend mert én így gondolom
És ezt neki ♥ :
Best Friend mert én így gondolom
Ez nemigaaaz...
Jajj istenem én ezt komolyan nem hiszem el!!! A barátnőm szombaton mikor felhívtam, hogy megkérdezzem tőle hogy eljön-e velem meg még valakivel moziba, azt mondta, hogy legkésőbb hétfőn felhív... Nos, hétfő van 21:35....Nagyszerű! (Y) Aztán nekem is pont akkor kell elmennem fürdeni meg családi-életet élni, mikor jelenésem lenne MSNen....hát nem mondom, hogy most milyen kedvem van.... :S Aztán rájöttem hogy a gépem egy nagy sz*r, és a videokártyája nem jó ahhoz a játékhoz amit én AKAROK játszani... ha már annyit "szórakoztam" vele...helyesbítek, szórakoztunk... egyik oszttársam segített^^ Komolyan mondom mintha nem is ő lett volna... olyan aranyos volt vagy nem is tudom.. (: najó mind1... (: Jóééééjt puszii <333
ja és khm...ezen is jót nevettem.. Dzsásztin Bíbör: Skinnamarinky dinky dink avagy:
Skinnamarinky dinky dink
Skinnamarinky doo
I Love You
I love You in the morning
And in the afternoon
I love You in the evening
And underneath to moon
Skinnamarinky dinky dink
Skinnamarinky dink
I Love You
2010. november 1., hétfő
Unalom van...
Haliiii!
Jelenleg szétunom magamat, mióta felkeltem az ágyból unatkozok, nincs mit csinálnoooom wáá megőrülök...MSNen nincs most fönt akivel beszélnék, a barátnőm nem veszi föl a telefonját ja és most rájöttem, hogy szörnyű lakótelepen élni... húú dejó hogy kertesházba lakok otthon.. wáá xD Éppen kerestem valami jó zenét.... több-kevesebb sikerrel... :
Na ezen szétröhögtem magam... megmutatom az eredetit és a paródiát is:
eredeti paródia Christian Beadles módraWazzup - Christian Beadles :D "no no no! guys, guys guys! Seriously!! WAZZUUUP? xD
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)